Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Tvarujúce maskyV tejto kategórii nie sú zatiaľ žiadne výrobky

 Tvarujúce masky
Tvarujúce masky sú vyrábané vo forme prášku, ktorý sa rozpustí vo vode. Pri zasychaní masky sa na tvári vytvorí pevný plastický film. Tvarujúce masky TianDe sú 100% prírodné produkty. Z 80% sú zložené z výťažku z chalúh, 20% tvoria aktívne a účinné látky (výťažok zo zeleného čaju, pšeničných klíčkov, ovčej placenty a ďalších).
Tvarujúce masky majú príjemný uvoľňujúci účinok. Efekt z opakovaného používania masiek je porovnateľný s procedúrami poskytovanými profesionálnymi salónmi. Ale v porovnaní s nimi sú masku určite lacnejšie.
Masky sa pripravujú tesne pred použitím. Zmiešajú sa s teplou (+30 ˚С) vodou, až vznikne konzistencia hustej smotany a nanášajú sa na pokožku na 15 - 20 minút, pokiaľ nezaschnú. Potom sa stiahnu ako "stuhnuté cesto", zvyšky sa omyjú čistou vodou.
Tvarujúce masky na tvár sa nanášajú na pokožku okolo očí. Pri ich použitá je nevyhnutné natrieť pokožku okolo očí krémom na očné viečka.
Tvarujúce masky rady SPA technológia obsahujú tieto aktívne zložky: výťažok z pšeničných klíčkov, kukuričný škrob, výťažok zo zeleného čaju a výťažok z placenty.

Kategória neobsahuje žiadne produkty.