Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Talasso K dispozícii je 1 produkt.

 Talasso
Pokiaľ budete chcieť po dlhom a časom náročnom pracovnom dni pocítiť príliv fyzických a duševných síl a dopriať si relaxáciu, spravte si kúpeľ na nohy s prípravkami rady Talasso. Kúpele obsahujú tieto aktívne zložky: výťažok z jerlínu, kochie metlovitej, Cnidium monnieri, levandulový olej, olej zo strukovej papriky, gáfrový olej, výťažok z olív, kamenec.
Unikátne aktívne prísady liečebne profylaktických kúpeľov na nohy Talasso stimulujú bioaktívne body, poskytujú liečebný účinok na celý ľudský organizmus. Aktivizujú krvný obeh, regulujú bunkový metabolizmus, prečisťujú meridiány (kanály, ktorými prúdi životní energia Ki) a harmonizujú jun-jang v meridiánoch.
Podľa teórie tradičnej medicíny sa na chodidle človeka nachádzajú reflexné zóny všetkých jeho orgánov (viac než 60). Týmto spôsobom chodidlo v sebe zhromažďuje ako informácie o celkovom zdraví človeka, tak i o každom jeho orgáne zvlášť. Pôsobením na reflexné zóny chodidla sa dá pozitívne ovplyvňovať zdravotný stav človeka a vylaďovať činnosť vnútorných orgánov. Masáž chodidiel zlepšuje činnosť nervových zakončení, lymfatického a krvného systému.
Lekári tradičnej čínskej medicíny považujú robenie horských kúpeľov nôh pred spánkom za najjednoduchší a najefektívnejší spôsob, ako si uchovať pevné zdravie. Pravidelné používanie kúpeľov s následným trením a hnietením chodidiel bude prinášať závratné výsledky. Ak budete používať schému bioaktívnych bodov na chodidlách, môžete cielene pôsobiť na orgány a časti tela.
Základ každého kúpela Talasso tvoria tie najúčinnejšie pôvodné recepty čínskej reflexnej fytoterapie a používať ju môže úspešne každý.