Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Dual Systém modelujúce masky K dispozícii sú 4 produkty.

 Dual Systém modelujúce masky
Modelujúce masky Dual System aktivizujú výmenné procesy v pokožke, stimulujú prekrvenie a zaisťujú intenzívnu výživu a hydratáciu. Vďaka obsiahnutým inovačným aktívnym zložkám a prírodným výťažkom pôsobia tieto kozmetické prípravky rýchlo a účinne.
Masky Dual System sú novým pokolením kozmetických masiek vyvinutých s použitím pokrokových technológií a poznatkov modernej kozmetológie. Pôsobenie ingrediencií masky na rôznych úrovniach umožňuje hlboký liftingový účinok, intenzívnu hydratáciu pokožky, stimuláciu medzibunkovej látkovej výmeny, regenerácie buniek a zvýšeniu turgoru pokožky.
Masky Dual System priliehajú tesne k pokožke a vďaka tomu sa aktívne zložky výborne vstrebávajú a robia pokožku tváre, rúk a krku dokonale hladkú, jemnú a hodvábnu.
Masky Dual System pôsobia účinne v boji proti vráskam, začervenaniu kože, opuchom a tmavým kruhom pod očami.
Masky sú najčastejšie vo forme sáčku s dvomi nádobkami.V jednej sa nachádza obrúsok z tkaniny napustený špeciálnymi účinnými látkami a rôznymi prírodnými doplnkovými látkami, v druhej je obnovujúca emulzia s ceramidmi a biozlatom pre udržanie dosiahnutého výsledky.
Aktívne zložky: výťažok z morských rias, slezu lesného, ženšenu pravého , kolagén, výťažok z aloe vera, červeného kaviáru, morušovníka čierneho, xantanová guma, výťažok zo šalvie muškátovej, olív, biozlato, žraločí tuk, havajské morské riasy, ovocné kyseliny, výťažok z placenty, éterické oleje levandule, orgovánu, výťažok z lastovičích hniezd, perlový prášok.