Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Model UpV tejto kategórii nie sú zatiaľ žiadne výrobky

 Model Up
Pokožka hrudníka je veľmi tenká - dvakrát tenšia ako pokožka tváre - a nemá žiadne podkožné tukové tkanivo. Preto vyžaduje jemnú starostlivosť.
Veľkosť a tvar poprsia je nám geneticky daná. Ale i bez chirurgickej úpravy sa dá spraviť veľa pre to, aby prsia zostali dlho vypnuté a pekné. Kardinálne zlepšiť stav dekoltu a poprsia umožňujú napríklad najnovšie komplexy peptidov. Minimálne jeden krát týždenne doprajte pokožke poprsia a dekoltu výživu špeciálnym krémom a používajte masky. Len potom budete môcť nosiť ľubovoľne aj to najodvážnejšie oblečenie.
Prípravky TianDe proti celulitíde pomáhajú zmenšiť strie súvisiace s prudkými zmenami hmotnosti a ďalej zjemňujú a vypínajú pokožku.
Hlavnými príčinami celulitídy je zhoršenie krvného obehu, porucha funkcie tvorbu tukového tkaniva a zvýšenia veľkosti tukových buniek, čo vedie k nerovnostiam a hrbolčekom na pokožke a vzniku "pomarančovej kože". Celulitída sa prejavuje na bruchu, stehnách, sedacom svale, na bočných stranách kolien a paží.
Ich rozvoju napomáha dedičná predispozícia, zmeny v dôsledku veky, hormonálna nerovnováha, znížená funkcia štítnej žľazy, porucha krvného obehu a látkovej výmeny, fajčenie, stresu, nosenie tesného oblečenia, nesprávna výživa.
Strie vznikajú v dôsledku hormonálnych zmien a/alebo poruchy látkovej výmeny, čo vedie k vyťahaniu a povoleniu kože, takže v konečnom výsledky vyzerá koža nevzhľadne.
Pomocou špeciálne vyvinutých programov TianDe odstránite príznaky celulitídy, zlepšíte štruktúru kože tela, sformujete si atraktívnu postavu, dáte si do poriadku váš organizmus a dokážete si udržať výsledok počas dlhej doby.
Programy sa skladajú z dvoch etáp: intenzívnej a podpornej intenzívnej fázy, ktorá trvá 15 - 20 dní, potom prechádza do programu podpornej starostlivosti s používaním základného komplexu 2 - 3 krát týždenne. Po ukončení týchto fáz je nevyhnutné robiť 1 x týždenne komplex ošetrujúcich procedúr proti celulitíde.
Program proti celulitíde stimuluje výmenné procesy v organizme. S ohľadom na biorytmy je najideálnejšie robiť tento komplex dopoludnia.
Prípravky TianDe proti celulitíde efektívne odstraňujú celulitídu a efekt "pomarančovej kože", zmenšujú strie a viditeľne spevňujú pokožku.
Zároveň:
- tukové usadeniny sa zmenšujú až postupne miznú
- strie na pokožke sa stávajú prakticky neviditeľné,
- zvyšuje sa pružnosť a tonus kože.