Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Starostlivosť o vlasy K dispozícii sú 14 produkty.

 Starostlivosť o vlasy
Vlasy obyvateľov veľkých miest sú denne vystavované negatívnym vplyvom okolitého prostredia: častej úpravy a tvarovaniu vlasov, chlórovaná voda, ovzdušie znečistené výfukovými plynmi, klimatizovaný vzduch, psychologické stresy.... Výsledkom sú vlasy mastné pri korienkoch a suché na končekoch, bez energie a schopnosti samoobnovy.
Prípravky starostlivosti o vlasy TianDe, ktoré tvoria štyri rady, vychádzajú z unikátnych vlastnostní prírodných látok, predovšetkým liečivých bylín, a ideálne odpovedajú biologickým rytmom pokožky hlavy a rôznym druhom vlasov.
Rady poskytujú komplexnú a systémovú starostlivosť o vlasy a obsahujú súbor prípravkov pre vlasy žien i mužov všetkých vekových kategórií: omladzujúce a spevňujúce šampóny a balzamy, obnovujúce a vyživujúce krémové balzamy a masky na vlasy.
Základ prípravkov tvoria prírodné zložky, ktoré majú vysokú prenikaciu schopnosť-. K výrobe produktov sa používajú rastlinné výťažky z oleja z linh zhi, aloe, ženšenu, shou wu, guavy, jojoby, jahôd, papáje, zázvoru a ďalších. Ženšen, shou wu a hyba ling zhi sú aktívne využívané v tradičnej čínskej medicíne už po štyri tisícročia. Pre svoje neprekonateľné liečivé účinky sú tieto druhy zapísané do starodávnej čínskej "Posvätnej knihy o zázračne pôsobiacich bylinách".
Tieto liečivé rastliny majú vysoký liečebný potenciál a ich použitie predstavuje synergický komplex, v ktorom jedna biozložka dopĺňa a zvyšuje účinnosť inej biozložky.
Komplexné používanie prípravkov starostlivosti o vlasy od firmy TianDe pomôže riešiť široké spektrum najčastejších problémov s pokožkou hlavy a vlasmi samotnými: odstráni zvýšené mastenie vlasov i lupín, lámavosť, zabráni padaniu a šediveniu vlasov.
Výťažky z rastlín obnovujú prirodzenú hebkosť, lesk a pružnosť vlasov, dodávajú im prírodné prospešné látky, aktivizujú ich vitalitu a potenciál, prebúdzajú reflexné receptory na pokožke a stimulujú rast nových zdravých vlasov.
Výsledkom sú lesklé vlasy, ich poškodená štruktúra sa obnovuje, odstraňuje sa zvýšená mastnota pokožky hlavy i vlasov samotných, miznú lupiny.
Pre získanie maximálneho účinku sa doporučuje používať šampón spoločne s balzamom alebo kondicionérom rovnakej rady.