Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

PeryV tejto kategórii nie sú zatiaľ žiadne výrobky

 Pery
Pery sú pre mužov jedným z najpríťažlivejších objektov. Práve jemné a citlivé pery v mnohých ohľadoch predurčujú ich zmyselnosť. Moderná žena im preto musí venovať rovnakú pozornosť ako pleti.
Pokožka pier je pritom veľmi zraniteľná, rovnako ako napríklad pokožka očných viečok. Je veľmi tenká, nevylučuje tuk, nepotí sa a rýchlo vysychá. Pokožka pier neobsahuje pigmenty a preto je zbavená prirodzenej ochrany proti ultrafialovému žiareniu. Pokožka v oblasti nosovo perového trojuholníka začína často starnúť skôr, ako pokožka okolo očí. Práve tam sa objavujú prvé vrásky a pokožka stráca pružnosť a prezrádza svoj vek. Ale i v mladom veku sa môžu pery pery šúpať a praskať následkom nesprávnej alebo nedostatočnej starotslivosti.
Pravidlá starostlivosti o pokožku pier:
1, Pred odchodom z domu si pery vždy namažte rúžom. Rúž od spoločnosti TianDe nielen skrášľuje, ale i hydratuje pery, zvláčňuje ich, poskytuje im spoľahlivú ochranu pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia.
2, Rúž a nečistoty odstraňujte z pier opatrne, bez zbytočného rozťahovania pokožky, vatovým tampónom namočeným v kozmetickom mlieku, čistiacej pleťovej vode alebo vyživujúcim krémom.
3, Hydratáciu a výživu pier robte rovnako často ako výživu a hydratáciu pleti. K tomu môžete používať krémy na očné viečka TianDe s ohľadom na vek, pre ktorý sú určené. K doplnkovej výžive a hydratácii pokožky pier môžete použiť akúkoľvek kolagénovú masku alebo nočnú krémovú masku TianDe.
4, Hlavne pri olupovaní pier prispieva peeling. Naneste večer na pokožku pier jemný vyživujúci krém na pery alebo očné viečka od spoločnosti TianDe a krúživými pohybmi ho zubnou kefkou vmasírujte. Po masáži je potrebné namazať pery mastným krémom alebo naniesť masku.
5, V rámci prevencie sa doporučuje používať špeciálne balzamy na pery TianDe a to i pod make-up. Zabraňujú suchosti a popraskaniu pokožky pier.
Špeciálne hydratačné prípravky pre určité partie pokožky pomáhajú zachovať ju mladú a predchádzať ich predčasnému starnutiu. Balzamy dodávajú perám hydratáciu a komfort, vyživujú ich, tonizujú a zvláčňujú. Prírodné vosky efektívne chránia pery pred dehydratáciou a popraskaním, zvyčujú ich pevnosť a pružnosť.
Aktívne zložky: mikrokryštalický vosk, ozokerit, včelí vosk.

Kategória neobsahuje žiadne produkty.