Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Deodorant K dispozícii je 1 produkt.

 Deodorant
Deodoranty (z latinského de - "od", odor - "zápach") sú prípravky, ktoré obsahujú dezinfekčné a baktericídne prísady neutralizujúce zápach potu alebo znižujú jeho tvorbu. Deodoranty ničia mikrooganizmy, ktoré za nepríjemný zápach môžu. Obsahujú triklozan, chlorhexidín, terpefarnezol, glycerol monolaurát. Niektoré z týchto látok zabraňujú, aby sa mikróby rozmnožovali, iné ich jednoducho zabíjajú. Deodoanty moderného pokolenia, ktoré sa anzývajú antiperspiranty, obsahujú soli hlinníka, ktoré blokujú činnosť potných žliaz a tým znižujú množstvo vylučovaného potu. Použitie týchto prípravkov vedie často k tvorbe aterómov, to sú cysty, ktoré vznikajú upchaním kožných mazových žliaz. Aterómy sa odstraňujú chirurgicky. Média nás však neustále zahlcujú mnohými takýmito antiperspirantami. Existuje alternatíva? Samozrejme!
Na východe ľudia po celé storočia používajú k odstráneniu nepríjemného zápachu a zachovanie sviežosti čisté prírodné kryštály. Prvá zmienka o použití prírodného kryštálu sa objavuje približne v 1. storočí p.n.l v starovekej Číne. Prírodné kryštály draselnohinitého kamenca sa používali ako absorpčné a vysúšajúce prostriedky a kamenec rozdrvený na prášok slúžil ako prvý deodorant.
Kryštálový deodorant Natural Veil je 100% prírodný produkt vulkanického pôvodu, ktorý má prírodný bakteriostatický účinok. Nemá vlastnú vôňu ani jej náznak. Pre organizmus je úplne nezávadný, pretože neobsahuje žiadne chemické prísady. Deodorovanie tela nie je zďaleka jediná úloha, ktorú môže prírodný deodorant Natural Veil plniť Vo forme vodného roztoku môže byť používaný zvnútra ku kloktaniu a výplachom, pri zápalových procesoch kože a slizníc, ako prostriedok proti kandidóze a herpesu, paradentóze a krvácavosti ďasien. Deodorant Natural Veil naviac ľahko odstráni nepríjemné zápachy z vašich rúk.

Prednosti deodorantu Natural Veil:
1, Bezpečná ochrana pred nepríjemným zápachom.
2, Bez zápachu. Hypoalergénny.
3, Ničí baktérie spôsobujúce zápach potu.
4, Nepreniká do organizmu.
5, Nenarušuje funkcie pokožky (telo dýcha).
6, Univerzálne použitie: vhodný pre mužov aj ženy.
7, Mierni podráždenie pokožky.
8, Nezanecháva stopy na odeve.
9, Doba používania - 1 - 1,5 roka.
10, Nahradí 5 - 8 antiperspirantov.

Deodoranty TianDe obsahujú alunit. Ide o priezračný soľný minerál bielej alebo šedej farby, ktorý sa používa k získaniu kamenca, kysličníku hlinitého a draselných solí. Náleziska alunitu sa nachádzajú v Rusku, Azerbajdžáne, na Ukrajine, v USA, Číne, Austrálii, Iráne, Mexiku. V domácnostiach sa používa ako prírodný deodorant. Má väčší antibakteriálny účinok než bežné chemické deodoranty a antiperspiranty. K použitiu stačí namočiť alunit vo vode a potrieť pokožku pre vytvorenie antibakteriálneho filmu.