Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Zhenfei perfect K dispozícii sú 7 produkty.

 Zhenfei perfect
Kozmetika rady Zhenfei perfect je doporučená pre vekové kategórie nad 35 rokov. Pokožka v tomto veku sa nedokáže sama vyrovnať s každodennou záťažou, ktorá je vystavovaná, a rýchlo stráca vlhkosť. Začínajú byť vidieť vrásky, ovál tváre stráca svoje zreteľné obrysy, objavujú sa prvé pigmentové škvrny, pokožka je nevýrazná a postupne stráca pružnosť. Pomôcť pokožke môžu prípravky s nemastnou textúrou, ktoré jej dodajú vlhkosť, vitamíny a aktívne látky unikátnych rastlinných výťažkov. Výsledkom je vitálny a mladistvý vzhľad pokožky.
Vďaka unikátnemu chemickému zloženiu rady Zhenfei perfect majú rastlinné extrakty regeneračný a tonizujúci účinok pre vyčerpanú, unavenú a vekom zvädnutú pokožku, spevňujú medzibunkové membrány a steny ciev, posiľňujú mikrocirkuláciu krvi, pôsobia antioxidačne, stimulujú tvorbu kolagénu, spomaľujú procesy starnutia, zabraňujú vzniku vrások, biologicky sa podobajú pokožke, dobre sa znášajú a majú schopnosť prenikať do najhlbších vrstiev pokožky.
Prípravky tejto rady aktivujú obnovu kožných buniek, podporujú prirodzenú úroveň hydratácie pokožky a udržujú ju mladú a zdravú. Špeciálne technológie použité pri výrobe prípravkov tejto rady umožňujú dopraviť liečebné extrakty do potrebných vrstiev kože a dosiahnuť optimálneho rozloženia aktívnych látok v pokožke.
Hlavnou zložkou je molekulárny výťažok zo snehobieleho lotosu Ťan-šanu, ktorý je cenným zdrojom flavonoidom, alkaloidov a vitamínov skupíny В. Výťažok z lotosu stimuluje aktivitu kožných buniek, spomaľuje procesy starnutia, zabraňuje vzniku vrások, má čistiace, osviežujúce a hydratačné účinky.
Aktívne zložky: výťažok z lotosového kvetu, výťažok z pupečníku ázijského, výťažok zo sladkého drievka, olej Shi, jojobový olej, výťažok z brečtanu, výťažok z prasličky, xantanová guma, sójové proteíny, výťažok z portulaky, výťažok z morských rias, peptid hrášku, peptid eyesaryl.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat