Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Jarná očista tela K dispozícii sú 9 produkty.

Čas jari je významný a priam núti k prevedeniu očistného pôstu. Náš organizmus začína odpovedať na zmenu ročného obdobia uvoľňovaním cudzorodých látok teda toxínov a slizu.

Ak podporíme tento proces prečisťujúcou stravou, môžeme dosiahnuť hlbokú očistu, čo nás priblíži k dosiahnutiu optimálneho zdravia. Počas dlhej zimy sme jedli ťažké jedlá a teraz, v čase obnovy, kedy vidíme pučať zeleň, nás občerství vyčistenie a odľahčenie tela.
V tradičných liečebných systémoch Číny a domorodých Američanov sú pečeň a žlčník dva spojené orgány, ktoré jar posilňuje a mali by byť v túto dobu prečistené. Ak ich chcete udržovať v dobrom stave, ponúka sa tu rad pôstov od tých najjednoduchších po obtiažnejšie a časovo náročnejšie; hoci je výhodné previesť v túto dobu akýkoľvek pôst, najlepšie sú tie na pečeň a na žlčník. Púpava, na začiatku jari nežne zelená, je cenná pre svoje regeneračné účinky na oba orgány, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri trávení a spracovaní mnohých látok, ktoré skonzumujeme.
Spoločnosť tianDe pre Vás ponúka práve v tomto období rôzne produkty, slúžiace na detoxikáciu a očistu celého tela. Či už detoxikačné náplasti alebo dokonca celý detoxikačný a spevňujúci program. Nájdete ich TU. Očistite svoje telo po zime od toxínov. Zrýchlite svoj spomalený krvný obeh. Zbavte sa podkožného tuku. Nezabudnite sa postarať aj o pleť na tvári za pomoci intenzívnej kúry niektorej z Našich masiek.