Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Tibetian Herbs K dispozícii je 1 produkt.

 Tibetian Herbs
Kozmetika rady Tibetian Herbs je doporučená od 35 rokov. Základ unikátnych prípravkov starostlivosti o tvár rady Tibetian Herbs predstavujú výhradne prírodné zložky: esenciálne oleje a výťažky z tibetských liečivých bylín, minerálna voda z liečebných zdrojov.
Byliny, z ktorých vychádza receptúra rady Tibetian Herbs, majú veľkú liečebnú silu. Zbierajú ich vyškolení odborníci ručne v určitých obdobiach podľa lunárneho kalendára, kedy majú tieto byliny najväčšiu životodarnú silu a energiu. Zber bylín sa robí vo vysokohorských ekologicky čistých oblastiach Tibetu.
Pomocou vysokých technologií používaných pri výrobe rady Tibetian Herbs sa rastlinné suroviny podrobujú starostlivému spracovaniu umožňujúcemu nielen plne zachovať, ale i zvýšiť liečebné vlastnosti bylín.
Vďaka presnej kombinácii rastlinných extraktov a esenciálnych olejov sú Prípravky Tibetian Herbs z hľadiska je v účinnosti neprekonané. Kozmetické prípravky účinkujú pozitívne na pokožku dvoma spôsobmi: ako priamym kontaktom prospešných zložiek, tak i aktiváciou reflexných receptorov aromatických olejov.
Rastlinný komplex obsiahnutý v kozmetických prípravkoch Tibetian Herbs posiľnuje regeneráciu buniek, má omladzujúce účinky, bráni vzniku vrások, obnovuje lipidovú bariéru kože, zanecháva ju pružnejšiu a elastickejšiu.
Aktívne zložky: výťažok z hamamelu, výťažok zo šafránu, xantanová guma, výťažok z morských rias, hydrolyzát kolagénu, výťažok z angeliky, výťažok z aloe vera, výťažok z chryzantémy, ružový olej, olej z pelargónie, ľevandulový olej.