Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Nad 55 rokov K dispozícii sú 123 produkty.

 Nad 55 rokov
Po 55 roku veku života začína v organizme ženy prebiehať významná hormonálna prestavba, ktorá vedie k výraznému spomaleniu regenerácie kožných buniek a zníženiu ochrannej funkcie. V tomto veku je treba pokračovať v používaní prípravkov proti starnutiu, snažiť sa viesť zdravý životný štýl, dbať na zdravie a udržiavať si dobrú náladu. Hlavný program starostlivosti zahŕňa používanie prípravkov rady "203040", Zhenfei perfect, Tibetian Herbs, "Placentárna", Collagen Ative, Marine Collagen. Transdermálne komplexy Nano Corrector Lifting efekt a Botox efekt sa doporučuje aplikovať 2-3 krát ročne. K podpore účinku programu starostlivosti o pokožku je nevyhnutý prísun antioxidantov a vitamínov.
Správna kozmetická starostlivosť spočívajúca v používaní vhodnej kozmetiky umožňuje dosiahnuť dobrý a stabilný výsledok.
Účinnosť krémových kompozícií so zosilneným účinkom je dostatočne veľká, jej účelné a správne používanie rozjasní pokožku a spomalí procesy starnutia. Kozmetické prípravky zaisťujú postupné zlepšenie stavu pokožky spôsobeného zákonitými okolnosťami zmien v danom organizme.
Stav kože záleží na celkovom stave organizmu. Naša pokožka sa vie o seba postarať sama, pretože príroda dala organizmu schopnosť samoobnovovania, ale táto schopnosť sa postupom času znižuje. Potom jej prichádza na pomoc kozmetika.
Kozmetická starostlivosť je schopnosť pravidelným, včasným a riadnym používaním hygienických, vyživujúcich a ochraných vyživujúcich a prefilaktických prípravkov oddialiť starnutie pokožky a nedovoliť predčasnú zmenu vzhľadu. Reálne dsiahnuteľným výsledkom pôsobenia kozmetických prípravkov na ľudskú pokožku je udržanie dosiahnutého stavu bez výrazných zmien čo najdlhšie. To znamená, že sa síce nedá dosiahnut omladenie pokožky, ale dá sa udržať ju v tom stave, v akom sa práve nachádza.