Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Placentárna rada K dispozícii sú 5 produkty.

 Placentárna rada
Placentárna rada je určená pre starostlivosť o pleť od 35 rokov. Hlavné výhody placentárnej kozmetiky spočívajú v tom, že obsahuje prírodné zložky, je hypoalergénny a má vynikajúci kozmetický efekt. To všetko je veľmi dôležité pre každú ženu. Hlavnou zložkou je extrakt z placenty.
Placenta je spojujúci článok medzi organizmom matky a plodom, je studnicou biologicky aktívnych látok a stopových prvkov.
Výťažok z placenty (Placenta (Human) Extrakt) je biologicky aktívny prípravok živočíšneho pôvodu. Získava sa z ovčej placenty. Obsahuje komplex fyziologicky aktívnych zložiek: aminokyseliny, predovšetkým glycín a alanín, minerálne soli sodíka, draslíka, chlóru, fosforu, nízkomolekulárnych proteínov, nukleových kyselín, fermentov. V kozmetike sa používa extrakt zbavovaný hormónov. Jeho hlavnou úlohou v kozmetických prípravkoch je biostimulujúci účinok na pokožku, ktorý musia mať vysoko účinné krémy starostlivosti o povädnuté a atonickú pleť.
Výťažok z placenty je najsilnejším imunostimulátorom, ktorý má priaznivý vplyv na kožné bunky. Blokuje voľné radikály, ktoré sú jednou z príčin starnutia buniek. Obsahuje koenzým Q10 - potencionálny zdroj energie a silný antioxidant. Jednou z dôležitých zložiek placenty sú glykány, ktorých pôsobením sa zosiluje syntéza kolagénu a elastínu kože. Tento bohatý prírodný komplex obsahuje tiež nukleové kyseliny prebúdzajúce genetickú pamäť.
Pre ovčiu placentu je charakteristická dobrá znášanlivosť s ľudskými kožnými komponentami. Jej biologicky aktívne zložky sú pokožkou dobre znášané a v dôsledku prirodzenej stimulácie výmenných procesov zaisťujúcich tvorbu nových buniek poskytujú výrazný efekt omladenia. Látky obsiahnuté v placente nútia bunky "spomenúť si na mladosť" na biochemickej úrovni. Zaisťujú regeneráciu pokožky nie mechanickým vypnutím kože, ale výlučne tvorbou nových mladých buniek. Tradičná kozmetika je schopná iba z časti oddialiť nezvratné procesy starnutia, zatiaľ čo placentárna odstraňuje samotnú príčinu zmien štruktúry pokožky a pomáha organizmu prebudiť skryté rezervy.
Zmeny prebiehajúce v pokožke sa odrážajú na jej vonkajšom vzhľade: vracia sa jej zdravá farba, zvyšuje sa pružnosť a elasticita, vyhladzujú sa vrásky, pokožka sa stáva hebkou na dotyk, miznú cievne zhluky, pigmentové škvrny spôsobené vekom, suchosť a olupovanie. Výťažok z placenty aktivizuje dýchanie kožných buniek a urýchľuje jej metabolizmus. Výsledkom je ochrana pokožky pred starnutím, zlepšenie krvného obehu, privádzanie potrebných vyživujúcich látok a odvádzanie produktov buniek (napríklad nahromadeného melanínu a vekového keratínu).
Hlavné výhody placentárnej kozmetiky spočívajú v tom, že obsahujú prírodné zložky, je hypoalergénna a má vynikajúci kozmetický efekt, ktorý je tak dôležitý pre každú ženu. Prípravky z placenty sú unikátne tým, že tieto zložky nemôžu byť syntetizované alebo separované z rastlín.
Výťayok z ovčej placenty obsahuje pät aktívnych prvkov pôsobiacich na bunkovej úrovni:
1, prvok zvýšenia imunity IFN (posilňuje schopnosť buniek stimulovať metabolizmus, denne obnovuje bunky vystavené pôsobeniu voľných radikálov).
2, rastový prvok RGF ( spomaľuje melanizáciu, vznik akné, odsra§uje materské znamienka, obnovuje aktivitu svalov).
3, epidermálny rastový faktor EFG (reguluje metabolické procesy v pokožke, vyživuje nové bunky, udržuje rovnováhu tekutín v pokožke).
4, prvok rastu nervových buniek NGH (reguluje hormonálnu oblasť).
5, dôležitý faktor stimulujúci tvobu vlákien AFGF (zvyšuje elasticitu pokožky, zabraňuje vzniku vrások)-
Kozmetické prípravku placentárnej rady obsahujú zložky zlepšujúce účinky výťažku z placenty: ricínový olej, propolis, olej z pšeničných klíčkov, výťažok z aloe vera. Sú hypoalergénne! Vhodné aj pre mužov.