Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

SPA technológia K dispozícii sú 12 produkty.

 SPA technológia
Technológia SPA je termín, ktorý združuje špeciálne metodiky založené na využívaní prírodných zdrojov. SPA ( z latinského Salus PerAquam - "zdravie skrz vodu") je ozdravný komplex procedúr využívajúcich morskou, termálnou, minerálnou alebo sladkovodnou vodou, morské riasy, planktón, liečivé rastliny a liečivé bahná, jej cieľom je nastolenie harmónie tela, duše a ducha, relaxácia organizmu, či zlepšenie stavu pokožky. Do SPA spadajú i programy pre omladenie pokožky tváre i tela.
V najluxusnejších SPA kúpeľoch sveta boli tieto unikátne drahocenné dary prírodných zdrojov cenené a využívané už dávno. Z aromatických olejov, darov mora (bahna, rias, solí) sa vyrábajú celé kozmetické rady.
Kozmetické prípravky TianDe SPA technológia sú tiež založené na využití unikátnych vlastností prírodných zdrojov a ideálne odpovedajú biologickým rytmom kože, ich potrebám v rôznom veku a ich typom.
Rada poskytuje komplexnú a systémovú starostlivosť o všetky typy pleti, obsahuje súbor kozmetických prípravkov starostlivosti o pokožku tváre a tela pre ženy všetkých vekových kategórií: čistiace gély a mlieka, peelingy, rôzne druhy masiek, telové soli, špeciálne prípravky proti celulitíde.
Základ prípravkov tvoria prírodné zložky, ktoré majú vysokú schopnosť prenikať do pokožky. V produktoch sú používané rastlinné výťažky a olej zo zeleného čaju, pšeničných klíčkov, uhoriek, citrónu, aloe, levandule, ruže. Rada kozmetických produktov obsahuje morské riasy, morskú soľ a perly. V rade výrobkov proti celulitíde SPA technológia sa používa extrakt z chilli papričky.
Aktívne zložky prípravkov starostlivosti o pokožky rady SPA technológia sú podporené pôsobením účinných látok, ktoré sú vodičmi. Vďaka ním sa niekoľkonásobne zvyšuje schopnosť hlavných zložiek prenikať do pokožky.
Komplexné používanie kozmetických prípravkov rady SPA technológia je schopné vyriešiť široké spektrum najčastejších kožných problémov: podráždenie, zápaly, vrásky, ochabnutosť, nevýrazná farba tváre, zvýšená mastnota alebo suchosť, celulitída a ďalších.
Pravidelné a cielené používanie kozmetických prípravkov rady SPA technológie umožňuje výrazne zvýšiť činnosť kožných buniek, aktivizovať výmenné a regeneračné procesy a tak udržať mladosť a vitalitu pokožky na bunkovej úrovni.