Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Ampulové prípravky K dispozícii sú 2 produkty.

 Ampulové prípravky
Transdermálny komplex Nano Corrector sú unikátne ampulové kozmetické prípravky na báze nanotechnológií, ktoré poskytujú okamžitý efekt zlepšenia vzhľadu a stabilný efekt omladenia. Prípravky sú účinnou a bezbolestnou náhradou injekčných a plastických metodík omladzovania kože. Odstraňujú zmeny pokožky spôsobené vekom a všetkými formami starnutia.
Prípravky boli vyrobené v sterilných podmienkach a zabalené do hermeticky uzavretých ampulí. To umožňuje dosiahnuť maximálnu koncentráciu a aktivitu.
Rovnako ako pri mezoterapii, tak i aktívne látky prípravkov Nano Corrector pôsobia na hlboké vrstvy pokožky, v ktorých prebieha delenie buniek. Pri ich použití však zostíva neporušená celistvosť pokožky a použitie je pohodlné a príjemné, bez vedľajších účinkov.
Ampulové kozmetické prípravky vyrobené na báze nanotechnológiá majú radu nesporných výhod oproti tradičným kozmetickým prípravkom.
- okamžite prenikajú do pokožky,
- sú plne vstrebateľné, bez toho, aby dochádzalo k strate ich prospešných vlastností,
- sú pokožkou absorbované ako prirodzené látky identické s kožnými bunkami,
- zaisťujú adresné dodanie aktívnych látok, to znamená, že pôsobia v tých bunkách, kde je to potrebné,
- prenikajú do najhlbších vrstiev pokožky, ktorá je neprístupná pre bežné prípravky,
- stimulujú prirodzené procesy regenerácie,
- aktívne zvyšujú životaschopnosť kožných buniek,
- posilňujú obranné funkcie pokožky,
- nemajú vedľajšie účinky.
Pre zachovanie a kvalitné zlepšenie stavu pokožky, prinavrátenie jej krásy a sviežosti, je nevyhnutné doručiť špeciálne hydratačné, vyživujúce a obnovujúce zložky do hlbokých vrstiev pokožky.
Účinné látky však musia prekonať prirodzenú prekážku vo forme rohovej vrstvy pokožky. Veľké molekuly bežných kozmetických prípravkov prekonať túto bariéru nemôžu.
Prípravky Nano Corrector obsahujú mikrokapsule, čo ich principiálne odlišuje od iných omladzujúcich prostriedkov. Ide o zvláštne prepravné kontajnery naplnené rôznymi zložkami (kolagénom, peptidami atď, podľa toho, akú úlohu prípravky riešia). Vďaka svojim supermalým rozmerom prekonajú rohovú vrstvu a pôsobia na hlboké vrstvy pokožky, čím sa niekoľkonásobne zvýši účinnosť prípravku. Zároveň aktívne častice ľahko spolupracujú s bunkami a tie ich prijímajú ako prírodné zložky.
Prípravky Nano Corrector sú schopné riešiť celú radu kožných problémov a tak pôsobiť zároveň na niekoľko príčin starnutia pokožky. Koža získava všetko to, čoho mala nedostatok a zvyšuje svoje obranné funkcie, spúšťa prirodzené procesy regenerácie. V dôsledku toho sa v nej spomaľujú procesy predčasného starnutia, pokožka začína obnovovať zdravú štruktúru príznačnú pre mladý vek.
Transdermálny komplex Nano Corrector sa vytvára priamo na pokožke pri postupnom nanášaní dvoch prípravkov vysokej koncentrácie: mezokoktejlu a mikrokapsulí.
Mezokoktejl - obsahuje prírodné aktívne zložky a komponenty, ktoré sú vodičom a napomáhajú okamžitému preniknutiu účinných látok mikrokapsulí do hlbokých vrstiev pokožky.
Mikrokapsule - uzavretie prípravku do mikrokapsulí ho chráni pred kontaktom s okolitým prostredím, t.j, pred ničivými okysličujúcimi procesmi, a preto sú zachované všetky jeho užitočné vlastnosti. Pri mechanickom účinku (poklepávanie) na mikrokapsule tieto uvoľňujú z prášku aktívne zložky obsiahnuté vo vnútri, ktoré sú rýchlo absorbované pokožkou.

Použiť Nano Corrector botoxový efekt sa dá v akomkoľvek veku pri vzniku mimických vrások. Viditeľný efekt bude zrejmý už po 7 - 10 dňoch používania.
Použitie transdermálneho komplexu Nano Correctorový liftingový efekt sa doporučuje od 30 - 35 rokov. Doporučená dĺžka kúry je 1 mesiac 2 - 3 krát do roka.
Aktívne zložky: mikrokapslový kolagén, beta glukán, glukozamin, kyselina hyalurónová, Vogneotox R, hexapeptid3, tripeptid 5.