Kategórie

Štatistika katalógu

 • Celkom produktov v našom obchode:
 • 205
 • Celkom kategórií v našom obchode:
 • 174

TianDe spoločnosť pre krásu a zdravie

 

Kto by mal používať kozmeceutiká? Ľudia s kožnými problémami, alebo takí ľudia, ktorý očakávajú spektrálne účinky v starostlivosti o udržanie čo najlepšej pokožky.

Kozmeceutiká u kosmetiky sa vyznačujú ošetrujúcim a terapeutickým efektom a majú čím ďalej spektrálnejšie použitie v oblasti dermatológie.

Kozmeceutiká sú ďalším krokom medzi základnou starostlivosťou a starostlivosťou estetickej medicíny.Veľa kozmeceutík podporuje, alebo udržuje efekt ošetrení zaraďujúcich sa do kategórie estetickej medicíny. Napomáha hojeniu, zlepšuje stav kože po zákrokoch. Majú tišž vplyv na udržanie stavu pokožky po vykonaných zákrokoch.

Stále častejšie používajú kozmeceutiká i ľudia, ktorí očakávajú od kosmetiky skutočne ošetrujúce vlastnosti, rovnajúce sa terapeutickým vlastnostiam.

 

KOZMECEUTIKA VERZUS KOZMETIKA

Kozmeceutiká majú vysoký obsah aktívnych látok. Do ich výroby sa aplikujú najnovšie poznatky v oblasti biotechnológie a farmakológie.Tieto prípravky stimulujú, starají sa, regenerujú, zlepšujú elasticitu pokožky, spomaľujú procesy starnutia pokožy. Majú zvláštny význam v oblasti kožných defektov (vrások. Celulitída, hyperpigmentácia,čierne bodky a strie).

Kyselina listová – vitamín skupiny B. Má vplyv na funkciu a regeneráciu a rast buniek. Bunky fungujú bezo zmien na pokožke – doporučené predovšetkým pre osoby při opaľovaní (zabraňuje melanómu).

Hodvábne proteíny – jedná sa o rozpustné proteíny, ktoré tvoria na povrchu pokožky ochranný film. Jedná sa o klasickú zložky používanú v ošetrujúcej kozmetike. Sú nebyhnutnou súčasťou všetkých organizmov a to jako rastlinných, tak aj živočišných. V produktech firmy tianDe sú použité hlavne rostlinné proteíny. Aminokyseliny těchto proteínov sú prirodzenou súčasťou NMF-si (faktoru kmeňových jako hĺbková hydratácia). Vstupujú do spodnej vrstvy pokožky, obsah NMF-si má veľký vplyv na elasticitu a vzhľad pokožky. Proteín nachádzajúci sa v produktech tianDe sú výrobky hydrolýzy prírodných proteínv – znižujú nerovnosti na pokožke, majú vyhladzujúci, elastický a dodatkový hydratačný efekt. Vďaka tomu, že utvorí na pokožke film, ktorý zabraňuje rýchlej strate vlhkosti.

Mikrokryštalický kolagén – sú aminokyseliny vysokej akosti, ktoré v spojení s kyselinou hyalurónovou, kremíkom, polysacharidmi majú vplyv na obnovu kolagénu. Mikrokryštalický kolagén má hydratačný charakter. Z produktov tianDe sa nachádza v sérii Bio Aktiv.

Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová – napomáha udržiavať vodu v pkožke (hydratuje). Jediná molekula je schopná udržať až 200 molekúl vody v organizme.

Bioflavonoidy a Polysacharidy – stimulujú aminokyseliny, majú fungicídne a antivírové účinky. Dôležitý jako prírodný konzervant kosmetiky tianDe. Bioflavonoidy neutralizujú voľné radikály, ktoré sú príčinou starnutia pokožky.

ALOE – k dispozícii celá séria kosmetiky s obsahom Aloe 203040…

Hlavný účinok Aloe je ukľudňujúci a hojaciúčinok. Hojí veľa poranení, mikro poranení, zápaly na pokožke, má antibakteriálny účinok. Prírodné zložky nachádzajúce sa v produtoch tianDe sa doporučujú na akné, pri popáleninách, pri mykózách, při alopécii – nachádzajú sa v šampóne a balzame a sérii kosmetiky Aloe. Aloe je silným antioxidantom. Obsahuje vitamín E a vitamín C a enzymy a minerály (chróm, draslík, …), ktoré sa používajú v starostlivosti o vlasy. Aloe napomáha pokožke v hĺbkovej kozmetickej chirurgii. Napomáha pri výskyte puchierov, pri akné. Taktiež má svoje uplatnenie pri obnove kolagénu, z toho dôvodu je tiež aloe pridávané do série kosmetiky s kolagénom. Perfektne zvlhčuje pokožku.

Jojobový olej – prírodný konzervant, rastlinný vosk, odolný voči teplu a oxidácii, má hydratačné a vyživujúce vlastnosti. Chráni pokožku před stratou vlhkosti a vysušením. Dokonale sa vstrebáva a posiľňuje pokožku. Jojobový olej zmiešaný s ostatnými prísadami v krémoch predlžuje ich trvanlivosť. Môžete ho nájsť napríklad v Teľovej soli.

 

KONZERVANTY V PRODUTOCH tianDe

Konzervanty chránia kozmetiku před hubami, plesňami a baktériami. Najnebezpečnejšia pre zdravého člověka je baktéria Escherichia coli. Pre bezpečnú ochranu kosmetiky před baktériemi, vírami a hubami musia byť v kozmetike konzervanty. Bez nich by nevydržal žiadny krém. Mikroorganizmy veľmi znižujú kvalitu kosmetiky. Tieto môžu uškodiť našej pokožke alebo dokonca i nášmu zdraviu.

Naša kosmetika bola skúmaná v Náodnom výbore pre bezpečnost kosmetiky, kde získala oznámenie a certifikáciu – zdravie. Všetky tieto dokumenty svedčia o tom, že kosmetika tianDe je skutočne bezpečná pre zdravie a pokožku člověka.

 

Ako rozptýliť mýty – potvrdzujeme, že kosmetika tianDe nie je karcinogénna a nie je v rozpore s endokrynným systémom tela.

 

Táto kosmetika získala tiež certifikát ISO 9001-2000

 

PARABÉNY – nie je nič iného ako estery. Estery kyseliny karboxylovej sú hojne zastúpené v prírode, sú obsiahnuté v tuku zvierat a vosku a éterických olejoch rastlín. Účinky esterov v kosmetikách majú vlastnosti bakteriálne a fungicídne. Ničia tieť plesne. Tie, ktoré sa používajú v kozmetike tianDe sú parabény prírodné, získavané z rastlín jako sú maliny, ostružiny a bylinky z Tibetu. S 25 % - ným obsahom  parabénov v kozmetike v porovnaní s ostatnými zložkami možno i tak túto kometiku považovať za bezpečnú pre zdravie. Bezpečnostné normy vyžadujú pužitie 8 %. V súvislosti s kozmetiou tianDe sú ostatné ľahostajné ku zdraviu. Parabény sú skutočne bezpečné a mnohokrát je potvrdené, že najlepšie fungujú v skupine konzervantov v kozmetike.

 

SILIKÓNY – organické zlúčeniny zaožené na báze kremíku, na koži vytvoria povlak, torý zabraňuje jej vysychanie, hydratuje, zmäkčuje a nespôsobuje alergie. Nehromadí sa v tele. Veľmi ľahko oxidujú a rozkladajú sa. Silikóny používané při výrobe produktov tianDe sú rozpustné vo vode. V súvislosti s týmto nemajú vedľajšie účinky a sú neutrálne k pokožke. Sú vhodné pre použitie v těchto kosmetických prípravkoch – úmývacie gély, šampóny a kondicionéry. Vyskytujú sa v substráte a vo farebnej kozmetike, vody po holení pre mužov. Nezanechávajú silnú vrstvu na pokožke ani vlasoch.

 

ORGANICKÝ KREMÍK – je širiko používaný v kozmetike tianDe jako prírodný konzervant, má vplyv na kvalitu vlasov a nechtov.

 

GLYCERÍN – cukor alkohol v kozmetike tianDe sa používa iba jako výsledok abstrakcie rastlinných tukov. Je rozpustný vo vode a má účinok udržovania vlhkosti.

 

SLS – je to prostriedok, ktorý sa používa k výrobe produktov k umývaniu tela a vlasov. Slôži k výrobe peny. Je to soľ kyseliny sírovej s dodatkom mastného alkoholu. SS v kozmetike tianDe má prírodný pôvod. Nehromadí sa vorganizme, rýchlo sa oplachuje a nepreniká do pokožky.

 

MINERÁLNY OLEJ – je to tekutý parafín. V kozmetike sa používa v jeho čo najčistejšej forme. Nie je v rozpore s názormi na akné, nespôsobuje pupienky a kožné nezistoty. Hydratuje a chráni pokožku pred vysušením.

 

VODA – kvalita vody používaná vo výrobe kosmetiky dodáva na kvalite a trvanlivosti. Nízka kvalita vody používaná při výrobe kosmetiky môže byť médium pre mikrobaktérie. V kozmetike tianDe sú použité tri druhy vody:

Voda pramenitá z horúcich prameňov – vysoko mineralizovaná

Morská voda

Štrukturovaná voda – molekuly vody štrukturované, čím lepšie zadržujú vodu v organizme, má vlastnost dodávať energiu v dobe prenikania do organizmu. Tatiež valita vody má významnú rolu při určovaní kvality krémov.

 

Ďalej niekoľko iných konzervantov používaných v kozmetike tianDe:

 • JOJOBA – prírodný tekutý vosk, je veľmi odolný voči teplote a predlžuje trvanlivosť kosmetiky.
 • PERLA – prírodný polysacharid, pohlcuje UV žiarenie, pôsobí antibakteriálne.
 • ALOE – polysacharid, ktorý ovplyvňuje syntézu kolagénu.
 • ECHINACEA – má tiež účinok antibakteriálny a antivírusový. Pretože jeho zložka je veľmi aktívna, jeho účinná látka môže spôsobiť podráždenie.
 • BIOZLATO
 • KOLOIDNÉ STRIEBRO
 • KYSELINA MLIEČNA
 • KYSELINA JABLČNÁ
 • KYSELINA VÍNNA
 • KYSELINA BENZOOVÁ – získávaná z rastlín ako je ostružina alebo huby
 • VČELÍ VOSK – obsiahnutý v soli medovo – broskyňovej
 • ÉTERICKÉ OLEJE – ničia plesne a huby
 • FENOLY – majú vplyv na predĺženie trvanlivosti kosmetiky. V tianDe sa používajú zo zeleného čaju, levandule, olív, škorice alebo karafiátov.
 • 24 KARÁTOVÉ ZLATO – má antibakteriálny a antivírusový účinok
 • KAPSAICÍN – chráni před baktériemi. Je používaný v produktech s chilli. Je zaujímavé dodať, že kapsaicín je užitočný při boji s rakovinou.