Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174
Poradiť si s čiernymi bodkami na nose ľahké nie je. Dobre viem, o čom píšem, lebo s nimi zápasím odkedy sa pamätám :) Boli chvíle, kedy som sa len rezignovane dívala do zrkadla a premýšľala, prečo ich neviem odstrániť. Ani pravidelné čistenie ich tvorbe nezabráni úplne, veľkú úlohu zohráva kvalitná maska, ktorá naozaj dokáže menšie zázraky. No sú aj iné spôsoby, ako pleť pekne vyčistiť. Naozaj náplasti na nos, čelo či bradu fungujú?
 
 
Čistiaca náplasť na nos Bambusové uhlie

Návod na použitie

Vonkajšia strana

Touto stranou prikladáte náplasť na tvár

O náplasti si môžete prečítať:
 
     "Čistiaca náplasť Bambusové uhlie pre odstránenie čiernych bodiek.

Účinky: Bambusové drevené uhlie je vynikajúci prírodný absorpčný materiál, ktorý zaručuje hlboké a jemné čistenie čiernych bodiek na nose. Koža bude po aplikácii náplastí vyzerať dokonale čistá. Táto náplasť čistí šetrne do hĺbky póry na nose.
 
Zloženie: cotton, polyvinyl alcohol, bambusa arundinacea leaf extract, ascorbic acid, tocopherol, titanium dioxide, hamamelis virginiina leaf extract, lactic acid, parfum
 
Použitie:
 
• Dôkladne opláchnite tvár. Potom namočte nos vodou. 
• Odstráňte z náplasti ochrannú fóliu. Vďaka špeciálnemu materiálu náplasť priľne tesne k nosu. 
• Náplasť ponechajte na nose do úplného vyschnutia 10-15 min. 
• Opatrne náplasť stiahnite. Všetky nečistoty ostanú prilepené v náplasti.
 
Upozornenie: Používať náplasť iba k čisteniu pórov na nose, max. 1-2x týždenne."
 
Pravdou je, že k podobným náplastiam som sa dlho predlho stavala skepticky, pretože som neverila, že by to naozaj mohlo fungovať a vďaka nejakej náplasti by som sa zbavila čiernych bodiek. Potom som si však čítala rôzne príspevky a diskusie, kde si náplasti dievčatá pochvaľovali  a tak som si povedala, že skúsim aj ja. Mám skúsenosti s inými značkami, ale veľmi som chcela túto od TianDe. A konečne som ju skúsila :) Náplasť si môžete kúpiť buď jednu, alebo balenie, v ktorom je náplastí 10. Náplasť je nalepená na ochrannej fólii. Ako vidno na poslednej fotografii, je čierno čierna, vďaka čomu vidíte všetky tie drobné nečistoty, ktoré sa dostanú von. Použitie je jednoduché. Opláchnite si tvár, najlepšie teplou vodou, aby sa otvorili póry. Ja si do horúcej vody namočím vatový tampón a chvíľu podržím, aby sa póry naozaj otvorili. Tvár nesušte, náplasť poriadne priľne len na mokrú tvár. Poriadne ju pritlačte, aby sa prichytila a nechajte pôsobiť tých 15 minút. Na tejto náplasti sa mi veľmi páčilo, že sa náplasť neroztrhla, keď som ju jedným ťahom strhla. Chcela som vám sem dať aj fotku po použití, ale keď som videla všetku tú nečistotu a čierne bodky, rozmyslela som si to :) Nos nie je úplne čistý, to sa mi ešte nikdy nepodarilo, no rozhodne som spokojná! Póry sú čistejšie, pokožka môže dýchať a je krásna matná. Pri pravidelnom používaní sa rozhodne dá docieliť vytúžený čistý nos :)
 
Na www.tiande.6f.sk kúpite kus za 1,4, balenie 10 náplastí
Zakúpite TU
 
Používate čistiace náplasti? :)