Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Spoločnosť tianDe

Spoločnosť TianDe vstúpila na Slovenský trh v apríli 2012 a  prináša so sebou skvelé kozmetické výrobky a potravinové doplnky, ktorých zloženie pochádza zo starých čínskych, tibetských a altajských  receptúr. Tiande spája problematiku krásy a zdravia a ponúka produkty,  ktoré riešia túto problematiku okamžite. TianDe vyrába kozmetiku a potravinové doplnky výlučne na prírodnej báze.

Kozmeceutika

Výrobky TianDe ponúkajú originálne spojenie kozmetológie a farmaceutického priemyslu, čo výrazne zlepšuje efektivitu prípravkov. Kozmetika TianDe je biologicky aktývnym doplnkom pre pokožky, jej vplyv je porovnateľný s liečebný pôsobením. Má vysoký obsah účinných látok (15 - 20%), t.j. na rovnakej úrovni ako u profesionálnych prípravkov.

Prírodnosť

K starostlivosti  Vašu krásu a k ochrane zravia použivame predovšetkým veľmi cenné prírodné ingrediencie a ich liečivé vlastnosti. Sú to napríklad hadí tuk i koža, ovčia placenta, wxtrakt z hniezda lastovičky, červený kaviár, hodvábny proteín, ženšeň, huby lingzhi, shaw wu, thajský kvet, zázvor, lotus, perly, zlato, striebro, kremík a ďalšie.

Jedinečnosť receptov

V srdci každého kozmetického prípravku TianDe je ľudová múdrosť a znalosti o starovekom Výchor. Formule sú založené na starovekých receptoch čínskej, tibetskej a altajskej receptúry osvedčených po celé storočia. Vyrábame podľa receptov orientálnej medicíny v kombinácii s pokročilými technológiami a s maximálnym zachovaním jedinečných kvalít prírodných zložiek.

Supermarket TianDe

Bohatý (cez 500 produktov) a priebežne aktualizovaný výrobný program, ktorý umožňuje každému nájsť produkt pre osobnú starostlivosť. Perfektný servis, pravidelné propagačné akcie, zľavy a prijateľné ceny, to je ponuka TianDe.

Od jednoduchého ku zložitému

Rôzne série kozmetiky TianDe sú volené tak, aby v priebehu rokov predĺžili mladistvosť, podtrhli vašu prirodzenú krásu a podporili zdravie. Medzi najbohatšou ponukou TianDe si nájde každý nielen vlastný ideálny prípravok, ale je to séria nástrojov,dokonale vhodná k vášmu typu pleti a veku.

Komplexný prístup ku kráse

Ponúkame komplexný program starostlivosti o každý typ pleti, ktorý je špeciálne vyvinutý lekármi, kozmetológmi a bylinkármi východu. Prípravky na hlboké čistenie, denné čistenie, tónovanie, hydratáciu, ochranu, výživu a tiež prípravky na rýchlu pomoc.ýciálne

Vysokú kvalitu našich výrobkov potvrdzuje medzinárodný certifikát ISO 9001-2000.