Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174
Celulitída je pre nás ženy strašiakom, pretože postihuje väčšinu z nás. Štíhle, pevnejšie, vysoké, nízke. Nedá sa jej zbaviť úplne, pretože riziko, že sa vráti, tu je stále, ale dá sa s ňou úspešne bojovať. Doposiaľ som používala len spevňujúce sprchové gély a následne rôzne krémy, oleje alebo telové mlieka, pretože tie sa dajú najľahšie zohnať aj v drogérii a o nich sa aj najviac píše. Faktom je, že drogériovú kozmetiku som pomaly začala obmedzovať, aj tam si začínam všímať hlavne prírodnú kozmetiku. Pred nedávnom som si urobila namenší nákup a do oka mi padla soľ na celulitídu s chilli papričkou. O pozitívnych účinkoch chilli som už čítala viackrát, tak som sa rozhodla, že idem skúšať.
 
Soľ má 80 g


O soli si môžete prečítať:

 
"Účinky: zrýchľuje výmenné procesy v pokožke, odvádza toxíny z telaznižuje efekt "pomarančovej kože", napomáha aktivizácii krvnéhoobehu, zvyšuje pružnosť a tonus pokožky.
Zloženie
Maris salpropylénglykolglycerínstearyl alcoholhydroxyethylcellulosecapsicum annuum extractparfumCI 15510.
Použitie: 
masírujúcimi pohybmi votrieť na potrebné miesta tela."

Soľ používam asi dva týždne a stala sa mojím obľúbencom. Obal síce nemá uzatváranie, ale odstrihla som si len kúsok a zatváram ho spinkou, tak sa nemusím báť, že by sa mi soľ rozsypala alebo zvlhla (to by bola večná škoda). Keď sa soľou posypete, nič zvláštne na nej nie je, pôsobí ako obyčajná soľ, ktorá ale veľmi vonia, presne tak isto prevonia aj pokožku. Jemná, svieža vôňa je len príjemným bonusom. Postup je jednoduchý, na vlhkú pokožku si nasypte trochu soli a krúživými pohybmi masírujte, kým sa soľ úplne nerozpustí. Soli na jedno požitie nemusíte použiť veľa, trošičku sa iba posypete a masírujete :)  Ak máte nejaké menšie ranky, napríklad po holení, opatrne, lebo soľ v nich  štípe. Rovnako sa vyvarujte očiam, príjemný zážitok by to určite nebol :) Na pokožke sa vám vytvorí akoby taký film, pokožka je na dotyk jemná, hladká, hydratovaná. Po pravidelnom používaní je pokožka oveľa pevnejšia a všimla som si, že príznaky celulitídy, teda drobné priehlbinky v koži, vidím len po silnom stlačení kože. Po zmytí soli horúcou vodou si ešte nanesiem krém proti celulitíde. Výsledkom je: pevná, pružná a hladká pokožka, ústup a minimalizácia celulitídy.
Soľ si môžete kúpiť nawww.tiande.6f.sk, balenie má 80 gramov. 
Zakúpite TU
 
Aká je Vaša zbraň proti celulitíde? :)