Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174
V piatok som mala krásny, i keď trochu hektický deň. Prišiel mi balíček z TianDe. Spoločnosť TianDe vyrába kozmetiku a potravinové doplnky obsahujúce vyššie percento prírodných zložiek, s využitím najnovších technológií a rešpektovaním originálnych tibetských, čínskych a altajských receptúr. Pri výrobe sú používané len vysoko kvalitné suroviny, rastliny pestované v ekologicky čistých oblastiach Tibetu a Číny a ich zber prebieha podľa lunárneho kalendára vyškolenými odborníkmi. Základom každého produktu je voda získavaná z vysokohorských prameňov Tibetu alebo z hlbokého mora a v ďalšom svojom zložení obsahuje len vzácne
prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos, žihľava, medovka, maliník, harmanček ... a iné), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu,mandlí a iné), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka, kolagén a iné), minerály (perly, zlato, striebro, kremík a iné). Vďaka vysokému percentuálnemu obsahu prírodných zložiek sa produkcia TianDe líši vysokou účinnosťou a jemným pôsobením na organizmus. Harmonizuje ľudský organizmus ako zvnútra, tak aj zvonku. Výsledok použitia týchto prostriedkov je porovnateľný s terapeutickou liečbou. 
Fytokorektor má 10 g
Na jednoduchú aplikáciu slúži kvapátko
 
O fytokorektore si môžete prečítať:
 
"Účinky: Lokálna liečba. Fytokorektor  upokojujúci účinokzabraňuje a zastaví aknéreguluje mazové 
žľazyBráni vzniku jaziev po akné, silný antioxidačný účinok a zvyšuje odolnosť kože."

Tento  výrobok som si raz kúpila spolu s krémom na jazvy proti akné a odvtedy som verný fanúšik TianDe kozmetiky, pretože nič lepšie ako tieto dva výrobky proti akné som nemala. Fytokorektor je určený na lokálne použitie. Je to priehľadná tekutina s celkom príjemnou, bylinkovou vôňou. Aplikácia je jednoduchá vďaka kvapátku, do ktorého naberiete potrebné množstvo fytokorektoru a aplikujete na postihnuté miesto. Tento výrobok je jedinečný v tom, že lieči už vzniknuté akné, pravidelným používaním zabraňuje vzniku červených fliačikov a jaziev a predchádza vzniku ďalších vyrážok, pretože koža je odolnejšia. Používala som ho spolu s krémom proti jazvám, ktorý som aplikovala na staršie pozostatky po akné a do dvoch mesiacov som nemala na tvári jediný fliačik. Po minutí druhého balenia krému som na chvíľu vymenila značku, aby si naň pleť nezvykla, ale keď miniem súčasný krém, opäť sa vrátim ku krému tejto značky. Fytokorektor som používala aj na T zónu, ktorú som si jemne natrela a vďaka tomu som nemala mastnú pleť celé hodiny. Toto je jeden z mála výrobkov, ktoré viditeľne a v pomerne krátkej dobe urobia s pleťou zázraky.
Má 10 gramov. 
Fytokorektor zakúpite TU