Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Tajomstvo čistej pleti bez čiernych bodiek sa skrýva v tejto špongii!

Každá žena chce mať krásnu a bezchybnú pleť. Ak si aj ty vyskúšala už nespočetné mnžostvo drahých, kozmetických výrobkov a tvoja pleť stále nie je podľa tvojich predstáv, mala by si spoznať túto špongiu! V žiadnom prípade nehovoríme o hocijakej špongii, ide o špeciálnu novinku – špongiu vyrobenú z rastliny Konjac! Mnoho žien tento zázrak ešte nepozná a preto sme sa rozhodli, že ti prezradíme jej úžastné výhody pre pleť.

Ako sme už spomenuli, špongia je vyrobená zo 100% čistej rastlinnej vlákniny z rastliny Konjac. Táto rastlina sa pestuje prevažne v Ázii. Vyrába  sa z nej múka a nedávno sa zistilo, že má úžasné účinky pre pleť.

Pestovanie konjacu v Japonsku

Aké sú účinky Konjacovej špongie pre pleť?

1. Čistí upchaté póry a pomáha pri liečbe akné 

2. Účinne odstraňuje čierne bodky a mastný povlak z pokožky

3. Vyvažuje PH pokožky

4. Pôsobí antibakteriálne a protiplesňovo

5. Odstraňuje makeup

6. Funguje ako jemný peeling: ostraňuje odumreté čiastočky pokožky a podporuje tak regeneráciu pleti

 

Snímka1 Konjacová špongia na tvár   100% PURE

 

Konjacová špongia

Špongia splní všetky tieto úlohy aj samotná. Po použití je pleť neuveriteľne jemná a hebká. Ak však chceš, môžeš na ňu naniesť aj svoj obľúbený čistiaci prostriedok na pleť.

Ako sa konjacová špongia používa?

Keď si špongiu kúpiš je tvrdá ako kameň. Nemusíš sa, ale báť. Pred prvým použitím ju musíš namočiť do teplej vody na 10-15 minút. Budeš sledovať ako sa špongia zväčšuje svoj objem a postupne mäkne. Potom je pripravená na použitie. Tvár si najprv opláchni teplou vodou a následne môžeš použiť špongiu. Jemnými krúživými pohybmi masíruj tvár a dekolt. Po vyčistení pleti, môžeš svoju špongiu prepláchnuť a zavesiť na miesto, kde môže preschnúť.

Použitie konjacovej špongie

Pred ďalším použitím ju stačí do vody namočiť len nachvíľku, resp. ju opláchnuť pod tečúcou vodou, kým zmäkne a je pripravená na použitie.

Konjacová špongia použitie

Pre koho je špongia určená?

Konjacová špongia je vďaka svojmu jemnému, prírodnému zloženiu vhodná pre všetky typy pleti, vrátane veľmi citlivej pokožky! Môžu ju používať všetky vekové kategórieOsvedčila sa aj mnohým mamičkám pri umývaní detičiek, nakoľko je veľmi šetrná k jemnej detskej pokožke. Špongia je vhodná aj pre pleť trpiacu s ekzémom. Dokonca si ju pochvaľujú aj muži, pretože pomáha upokojiť pleť po holení.

Táto špongia je vyrobená zo  100% čistej rastlinnej vlákniny z rastliny Konjac. Hĺbkovo čistí Vašu pleť, odstraňuje „čierne bodky“ a jemne napne vašu pokožku. Jej unikátna štruktúra jemne masíruje pokožku, stimuluje krvný obeh, odstraňuje odumreté bunky a napomáha rastu nových.

Špongia z Konjacu je 100% prírodná bez pridania akýchkoľvek farbív, pafumov či iných prísad. Je 100% biologicky rozložiteľná!

Vhodná pre všetky typy pleti, vrátane veľmi citlivej pokožky! Vhodná pre všetky vekové kategórie, vrátane detí!

Konjacová špongia je prirodzene alkalická. Okrem toho konjac obsahuje mnoho látok prospešných pre našu pokožku: proteíny, sacharidy, lipidy, sodík, draslík, horčík, železo, fosfor, meď, pantothenát, niacín mastných kyselín, kyselinu listovú, zinok a tiež vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E a D.

Špongiu z konjacu s radosťou používame. Myslíme, že stojí za vyskúšanie. Bude to tvoja najlepšia pomocníčka pri čistení pleti.

Ak chceš o špongii zistiť viac informácii alebo si ju kúpiť, navštív stránku www.tiande.6f.sk 

 

Už máte doma svoju konjacovú špongiu?