Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

TianDe - v preklade znamená NEBESKÁ DOKONALOSŤ.


Produkty TianDe - to je kozmetika a výživové doplnky, ktoré boli vyvinuté na základe starodávnych receptúr orientálnej medicíny a najnovších vedeckých poznatkov.

Kozmetika TianDe se od ostatných kozmetických produktov výrazne líši tým, že má silný zdravotný efekt, a to nielen na pokožku, ale na celý ľudský organizmus.

Vďaka vysokému percentuálnemu obsahu prírodných účinných látok je účinnosť produktov takmer okamžitá.

Pri výrobe produktov sa využívajú iba vysoko kvalitné suroviny - rastliny, ktoré sú pestované v ekologicky čistých oblastiach Číny a Tibetu, a sú vyberané špeciálne vyškolenými ľuďmi v určitých obdobiach podľa lunárneho kalendára.

Voda používaná v kozmetike, sa získava z minerálnych prameňov a hlbokého mora.

Mnohé výrobky tianDe majú vo svojom zložení len vzácne prírodné ingredience ako napr.:

výťažky z liečivých rastlín - ženšen, zázvor, lotos, žihľava, medovka, maliník,harmanček,...

éterické oleje - z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí....

unikátne zložky živočišneho pôvodu - ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka, kolagén ...

minerály - perly, zlato, striebro, kremík, alunit...

TianDe je zdrojom Vašej prírodnej krásy!

Kozmeceutika

Výrobky TianDe ponúkajú originálne spojenie kozmetológie a farmaceutického priemyslu, čo výrazne zlepšuje efektivitu prípravkov. Kozmetika TianDe je biologicky aktívnym doplnkom pre pokožku,, jej vplyv je porovnateľný s liečebným pôsobením. Má vysoký obsah účinných látok (15 - 20%), t.j. na rovnakej úrovni ako u profesionálnych prípravkov.


Prírodnosť

K starostlivosti  Vašu krásu a k ochrane zravia použivame predovšetkým veľmi cenné prírodné ingrediencie a ich liečivé vlastnosti. Sú to napríklad hadí tuk i koža, ovčia placenta, extrakt z hniezda lastovičky, červený kaviár, hodvábny proteín, ženšeň, huby lingzhi, shou wu, thajský kvet, zázvor, lotus, perly, zlato, striebro, kremík a ďalšie.


Jedinečnosť receptov

V srdci každého kozmetického prípravku TianDe je ľudová múdrosť a znalosti o starovekom Výchor. Formule sú založené na starovekých receptoch čínskej, tibetskej a altajskej receptúry osvedčených po celé storočia. Vyrábame podľa receptov orientálnej medicíny v kombinácii s pokročilými technológiami a s maximálnym zachovaním jedinečných kvalít prírodných zložiek.


Supermarket TianDe

Bohatý (cez 500 produktov) a priebežne aktualizovaný výrobný program, ktorý umožňuje každému nájsť produkt pre osobnú starostlivosť. Perfektný servis, pravidelné propagačné akcie, zľavy a prijateľné ceny, to je ponuka TianDe.


Od jednoduchého ku zložitému

Rôzne série kozmetiky TianDe sú volené tak, aby v priebehu rokov predĺžili mladistvosť, podtrhli vašu prirodzenú krásu a podporili zdravie. Medzi najbohatšou ponukou TianDe si nájde každý nielen vlastný ideálny prípravok, ale je to séria nástrojov,dokonale vhodná k vášmu typu pleti a veku.


Komplexný prístup ku kráse

Ponúkame komplexný program starostlivosti o každý typ pleti, ktorý je špeciálne vyvinutý lekármi, kozmetológmi a bylinkármi východu. Prípravky na hlboké čistenie, denné čistenie, tónovanie, hydratáciu, ochranu, výživu a tiež prípravky na rýchlu pomoc.

 

 


Vysokú kvalitu našich výrobkov potvrdzuje medzinárodný certifikát ISO 9001-2000.