Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

O spoločnosti TianDe

Spoločnosť TianDe prišla na slovenský trh v marci 2012 a oficiálne spustenie tohto projektu bolo apríl 2012. Buďte s nami medzi prvými, ktorí  túto skvelú liečebnú kozmetiku vyskúšajú a ponúknu svojej klientele.

Produkciou tianDe je kolekcia exkluzívnych kozmetických prostriedkov a výrobkov pre zdravie, ktoré boli vyvinuté na základe starodávnych receptúr orientálnej medicíny a najnovších vedeckých poznatkov.


Produkty obsahujú látky, ktoré sú liečivé nielen pre pokožku, ale pre organizmus ako taký. Každý výrobok tianDe má vo svojom zložení len vzácne prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos ... a iné), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí a iné), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, žraločia chrupavka, kolagén a iné), mineály (perly, zlato, striebro, kremík a iné).

Vďaka vysokému percentuálnemu obsahu prírodných zložiek sa produkcia tianDe líši vysokou účinnosťou a jemným pôsobením na organizmus. Výsledok použitia týchto prostriedkov je porovnateľný s terapeutickou liečbou.


Vysoká kvalita výroby našej produkcie sa potvrdzuje medzinárodnými certifikátmi ISO 9001 2000 našich partnerov.

TianDe ľahko rieši problematiku zdravia a krásy.

Môžete si vyberať zo širokého spektra výrobkov, ktoré sú postupne uvoľňované pre predaj v SR. Počet výrobkov sa postupne zvyšuje, tak ako prebieha proces schvaľovania . Zároveň sa do predaja uvoľňujú ďalšie produkty z výskumu.