Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

TianDe - v preklade z čínstiny znamená Nebeská dokonalosť!

2007 vznik spoločnosti tianDe v ekologicky najčistejšej oblastiti Ruska, v Altaji, v meste Barnaul.

Zlom v histórii spoločnosti dochádza v okamihu, keď sa jej zakladatelia spýtali: "Čo by sa stalo, keby sme skombinovali najnovší vývoj modernej krásy s dávnymi tradíciami východnej medicíny?"

Odpoveď nachádzame denno denne v produktoch tianDe - majú komplexný účinok na zdravie a vzhľad nielen vo fycikálnej ale aj v energetickej hladine.

Do dnešného dňa sa tianDe z Ruska rozšírila na Ukrajiny, Bielorusko, Kazachstan, Lotyšsko, Moldavsko, nedávno aj v Poľsku, Českej republike, Bulharsku a Rakúsku.

Na Slovenský trh vstúpila v apríli 2012.

Užívatelia kozmetiky značky tianDe sú spokojný s tým, ako vyzerajú, ako sa cítia a to všetko bez toho, aby museli navštíviť lekára alebo profesionálne kozmetičky (aj keď v niektorých salónoch nájdete už aj kozmetiku tianDe). Najviac pozorujú pozitívne zmeny na príleve energie vo svojom tele, ľahšie dosahujú vnútornú harmóniu a môžu sa dokonca pochváliť lepšími vzťahmi so svojím okolím.

Ku dnešnému dňu je viac ako 5 miliónov používateľov vo viac ako 10 krajinách sveta, vrátane profesionálnych masérok a kozmetičiek, podnikateľov a celebrít.

Preto sme presvedčený, že aj Vy už za krátku dobu používania kozmetiky tianDe cítiť na sebe pozitívny vplyv, budete lepšie vyzerať aj sa cítiť.

 

Kozmetika tianDe prináša    so sebou skvelé kozmetické výrobky a potravinové  doplnky, ktorých    zloženie pochádza zo starých čínskych,  tibetských a altajských  receptúr.

Tiande spája problematiku krásy a zdravia a ponúka produkty,  ktoré  riešia túto problematiku okamžite.

TianDe vyrába kozmetiku a potravinové doplnky výlučne na    prírodnej báze.