Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Náplasť na nohy detoxikačná

Očistenie tela od toxínov

Popis:

Vyvinuté na základe tradičnej čínskej medicíny. Jednoducho a efektívne očistenie organizmu od toxínov a usadenín. Výsledok je viditeľný už po prvom použití. Pre očistu organizmu sa lepí na chodidlá. Pri cielenej očiste sa lepí na chodidlá alebo na zónu problému.

Viac detailov

11 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Účinok

Detoxikačná náplasť je vynikajúcou alternatívou klasických agresívnych metód očisty organizmu. Čistenie pomocou náplasti  MasterHerb má priaznivý vplyv na celý organizmus, je absolútne nezávadná a nemá žiadne vedlajšie účinky. Použitie náplasti je pohodlné a prizpúsobené fyziológii ľudského organizmu, úplne  vylučuje nutnosť dlhých a nepríjemných procedúr medikamentóznej terapie. Použitie detoxikačnej náplasti naviac zvyšuje imunitu, odstráni únavu, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organizmu.

Hlavnou ingredienciou fytopovankúšika náplasti je bambusový ocot, ktorý má skutočne unikátne vlastnosti prevzaté ze samotnej prírody. Boll vytvorený na základe exkluzívnej technológie destilície výberových silných častí bambusových stebiel a vďaka  tomu si úplne uchováva unikátne vlastnosti tejto rastlíny. Bambusový ocot aktívne absorbuje a odvádza škodliviny, ničí a spomaľuje rast patogénnych baktérií a

 

 

 

 

 

vírusov; výborne absorbuje vlhkosť.

Výťažky z bambusu pôsobia antioxidačne, zlepšujú mikrocirkuláciu krvi a prekrvenie tkaniva, spevňuje steny ciev, zvyšuje  ich  pružnosť a tonus, znižuje priepustnosť kapilár a pôsobia proti opuchom. Výťažok z angeliky má tonizujúce a súčastne ukľudňujúce účinky, čo podmieňuje jeho protistresový efekt; má antibakteriálny, protivírový a pretiplesňový účinok. Olivový a mandlový olej zvláčňujú a hydratujú pokožku.

Detoxikačná náplasť sa doporučuje používať od 12 rokov. Prax však ukazuje, že sa dá efektívne používať i v mladšom veku (od 3 rokov). Zodpovednosť v takom prípade preberajú rodičia.

Použitie

K očiste organizmu nalepte náplast na čisté chodidlá pred spánkom. Otvorte obal, prilepte balíček  s fytopráškom nepriehladnou stranou k lepiacej časti náplasti a mäkkou stranou nahor, potom priložte na pokožku. Ráno náplasť dajte dole, umyte pokožku vodou.

Minimálna doba jednorázového použitie je 6 - 8 hodín; optimálne 8 - 10 hodín. Počas choroby môže byť táto doba predĺžená na 12 - 24 hodín. Zároveň sa doporučuje nalepiť náplasť pred 21.00 hodínou (pred„otvorením“ bioaktívnych bodov). Čistiaca kúra trvá 7 až 90 dní (podľa „zanesenosti“ organizmu a závažnosti ochorenia). Za posledný deň kúry sa považuje deň, kedy nepríde k zmene farby náplasti.

K cielenej liečbe nalepte náplasť na chodidlá a problémové zóny.

Zvláštnosti aplikácie

1. Pokud po použitie náplast získala farbu čaja a je vlhká, znamená to, že ju treba vymeniť.

2. Farba náplasti a miera jej vlhkosti záleží na zvláštnostiach a stave človeka.

3. Náplasť sa dá používať aj pri bolestiach kĺbov a svalov v mieste  ich  lokalizácie.

Balenie: 2 ks. Kód: 41314.