Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Obnovujúce sérum v kapsuliach Correctivo Serum

Mladosť pokožky

Popis:

Vysoko aktívny komplex bohatých prírodných zložiek preniká hlboko do pokožky, aktivuje procesy obnovy buniek, posiluje väzivové tkanivo a extracelulárny matrix, urýchľuje syntézu kolagénu, umožňuje dôkladnú starostlivosť. Intenzívne omladzuje pleť,vyhladzuje vrásky, zvyšuje elasticitu a turgor pokožky, aktívne neutralizuje škodlivé voľné radikály.

Viac detailov

Účinok

Sérum dodáva pokožke extra nasýtenú výživu, pomáha v boji prot pôvodcom zienv  dôsledku starnutia, chráni bunky pred voľnými radikálmi a dopĺňa chýbajúcu vlhkosť.

Séra sú šampiónmi, čo sa týka obsahu účinných látk a právom sa im hovorí "koncentráty krásy". Množstvo biologicky atívnych látok v týchto kozmetických prípravkoch je v priemeru až 10 krát vyššie ako v krémoch. Výhody kozmetických sér Corrective Serum tianDe:

  • neobsahujú konzervačné látky
  • vysoké percento prírodných zložiek hydrolyzovaný hodváb 40%, éterické oleje pupalky 16,8%, pupalkový olej 16,8%,  jojobový olej 6%, olej z kôstok jojoby 6%, vitamín E 4%, ceramidy 3%) napoáha zmenšovať hĺbku vrások, obnovuje pružnosť, pleti.
  • výsledok je viditeľný ihneď po použití pleť okamžite dostáva požadované množstvo účinných látok v maximáne vstrebateľnej forme. 

Obnovujúce sérum je prípravkom poskytujúcim intenzívnu starostlivosť. Jeho inovačná formula oživuje bunky pokožky a má mimoriadny účinok na procesy bunkovej obnovy. Sérum sa okamžite vstrebáva a po nanesení je patrný veľmi rýchly, takmer okamžitý účinok. Takmer použitie je zníženie hĺbky a viditeľnosti vrások a obnova pružnosti

pokožky. Každá tobolka obsahuje vysokú koncentráciu aktívnych zložiek: výťažok z kaviáru jesetera, proteíny z hodvábu, koenzym Q 10, vitamíny А, Е, skvalen a jojobový olej.

Vhodné pre všetky typy pokožky.

Použitie

Jemným poklepávaním starostlivo aplikujte prípravok na očistenú pleť okolo oči 1 - 2 x denne.

Dá sa použiť aj jednorázovo, v prípade, keď potrebujete urýchlene obnoviť tonus pleti a zbaviť s stôp únavy, alebo ako kúru po dobu 10 - 15 dní pre komplexnú a hĺbkovú obnovu 3 - 4 x ročne.

K dlhodobému omladzujúcemu efektu používajte 1-2 krát denne po dobu 15-20 dní

v kombinácii s krémom alebo samostatne.

.

Balenie: 36 ks. х 0,7 g. Kód: 10101.