Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Nano Corrector transdermálny komplex liftingový efekt

Vypnutie pokožky tváre, viečok a krku

Popis:

Použitie prípravku vylučuje potrebu operatívneho vypnutia tváre a kolagénových injekcií. Dodáva spodným vrstvám kože kolagén, aktivuje syntézy vlastných kolagénových vlákien, obnovuje pružnosť kože a presný ovál tváre.

Omladzujúce účinky sú viditeľné po 7 dňoch: pružná koža, viditeľne vypnuté obrysy tváre.

Viac detailov

12201


Kontaktujte ma, keď bude produkt dostupný.

1 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Účinok

Použitie transdermálníeo komplexu s liftingovým efektom je vynikajúcou alternativou operačného vypnutia tváre a injekčných metód. Prípravok dodáva pokožke kolagén, aktivizuje syntézu vlastných kolagénových vláken, obnovuje pružnosť pleti a zreteľný ovál tváre.

Vhodný pre všetky typy pleti od 35 rokov.

Komplex zahŕňa dva prípravky: obnovujúci mezokoktejl a mikrokapslový kolagén.

Mezokoktejl. Skladá sa z unikátnej kombinácie beta-glukánu, glukosamínu, peptidu kolagénu a kyseliny hyaluronové, ktorá spúšťa v tkanivách miestnu imunitnú reakci a prirodzené procesy rgenerácie poškodených buniek a urýchľuje rast nových buniek pokožky. Aktivizuje syntézu kolagénových vláken a elastínu, aktívne hydratuje a vyživuje a obnovuje štruktúru mladej pleti.

Mikrokapsule. Mikropasulový kolagén spúšťa proces obnovy kožných buniek zvnútra, podporuje syntézu bielkovín v bunkách a rast kolagénovej štruktúry v tkanivách. Tým účinne vyplňuje vrásky a vypíná pokožku. Vďaka  unikátnej technológii mikrokapslí je kolagén plne absorbovaný kožnými bunkami, bez toho, aby to viedlo ku strate alebo okysličeniu aktívnej látky.

Použitie

1. Pomocou dávkovacieho aplikátora naneste niekoľko kvapiek mezokoktejlu (prípravok č. 1) na končeky prstov a rozotrite ich na čistú pokožku tváre.

2. Naneste malé množstvo mikrokapslí (prípravok č. 2) na buško prstu a poklepávajúcimi pohybmi ho rovnomerne votrite na miesta pokožky ošetrené mezokoktejlom.

3. Ako tretiu vrstvu opäť rozotrite na pokožku mezokoktejl.

4. K rovnomernému rozotreniu prípravku premasírujte pokožku.

Naneste na suchú očistenú pokožku 1x denne (večer, 2 hodiny pred spánkom), a to

v prípade miernych príznakov ochabovania pokožky, 2 x denne v prípade výrazných problémov.

Upozornenie:

Jedno balenie vydrží približne na 2 týždne používania. Kvôli lepším výsledkom sa odporúča kúru absolovať 1 mesiac. Prípravok po otvorení uchovávať v chladničke. Kvôli lepším výsledkom sa odporúča používať Mezoroller.

Balenie: 3 g/7 ml. Kód: 12201.