Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Nano Corrector transdermálny komplex botoxový efekt

Odstránenie vrások

Popis:

Efektívna alternatíva injekcií bez vedľajších účinkov a poškodenia kože. Prevádzanie lokálnej mikrorelaxáxie stimuluje tvorbu vlastného kolagénu, čim dochádza k vyhladzovaniu vrások. Omladzujúce účinky sú viditeľné za 7 dní: zmenšenie vrások 2 - 3 krát pri plnom zachovaní mimiky.

Viac detailov

12202


Kontaktujte ma, keď bude produkt dostupný.

1 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Účinok

Použitie transdermálneho komplexu s botoxovým efektom je účinnou alternativou botoxových injekcií bez vedlajších účinkov či poškodení kože . Omladzujúce výsledky, dvoj až trojnásobná redukcia vrások pri plnom zachovaní mimiky. Použitím prípravku sa dosahuje lokálna myorelaxácia, stimulácia tvorby vlastného kolagénu a vyhladzovánia vrások.

Komplex zahŕňa dva prípravky: obnovujúce mezokoktejl a mikrokapsule s botulinickým toxínom.

Mezokoktejl. Pôsobením na rôzne  vrstvy pokožky prípravok nielen vyhladzuje vrásky, ale i odstraňuje príčiny  ich  vzniku. Inovačné kombinácie peptidového komplexu zloženého z myorelaxantov hexapeptidu-3 a tripeptidu-5 v kombinácii s kyselinou hyalurónovou zoslabuje sťahy tvárových svalov a zároveň stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a elastínu; aktívne dodáva pokožke vlhkosť a prirozeným spôsobom vyplňuje vrásky.

Mikrokapsule. Pôsobia podobne ako botox – známá injekčná metóda k omladeniu pokožky.

Vyhladzujú už vzniknuté mimické vrásky. Obsahujú patentovanú látku Vogneotox R s botulinickým toxínom typu А, ktorá uvolňuje mimické svaly a bráni  ich sráteniu, čím napomáha vyhladzovaniu mimických vrások.

Vhodný pre všetky typy pleti.

Použitie

1. Pomocou dávkovacieho aplikátora naneste niekoľko kvapiek mezokoktejlu (prípravok č. 1) na končeky prstov a rozotrite ich na čistú pokožku tváre.

2. Naneste malé množstvo mikrokapslí (prípravok č. 2) na buško prstu a poklepávajúcimi pohybmi ho rovnomerne votrite na miesta pokožky ošetrené mezokoktejlom.

3. Ako tretiu vrstvu opäť rozotrite na pokožku mezokoktejl.

4. K rovnomernému rozotreniu prípravku premasírujte pokožku.

Naneste na suchú očistenú pokožku 1x denne (večer, 2 hodiny pred spánkom), a to

v prípade miernych príznakov ochabovania pokožky, 2 x denne v prípade výrazných problémov.

Zvláštnosti

Počas používania Nano Corrector botoxový efekt sa doporučuje neaplikovať peelingy.

Balenie: 3 g/7 ml. Kód: 12202.