Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Krém proti celulitíde s olejom z chilli papričiek

Znižuje objem a tvorbu celulitídy ("pomarančová koža")

Popis:

Špeciálny krém proti celulitíde s olejom z chilli papričiek zlepšuje a normalizuje metabolizmus tukov a vody v kožných bunkách, aktivizuje krvný obeh, lymfatický tok a bunkový metabolizmus, urýchľuje rozpad a odvádzanie tukov z buniek.

Viac detailov

Účinok

Špeciálny krém proti celulitíde s olejom z chilli papričiek zlepšuje a normalizuje metabolizmus tukov a vody v kožných bunkách, aktivizuje krvný obeh, lymfatický tok a bunečný metabolizmus, urýchľuje rozpad a odvedenie tukov z buniek. Zabraňuje ukladaniu tuku a zmenšuje objem tela. Účinne tonizuje a spevňuje pokožku, robí ju hladkou a pružnou.

Vhodný od 16 rokov pre všetky oblasti postihnuté celulitídou.

Použitie

Naneste na preblémové partie tela a ľahkými krúživými masírujícími pohybmi votrite do úplného vstrebania. Doporučuje sa používať v náväznosti na horúce vodné procedúry. Po nanesení krému si urobte automasáž problémových zón. To urýchli výmenné prokusy v pokožke a odvádzanie škodlivin a toxínov. Pre zvýšenie účinku krému proti celulitíde je potrebné zabalit problémové zóny do potravinárskej fólie. Zábal funguje na princípe zmrštenia a výrazne posiľňuje účinok kozmetických prípravkov. Tímto spôsobom sa dá dosiahnuť vysokej účinnosti produktu behom krátkej doby. Doba pôsobeniu je individuální, maximálne však 40 minút. Ako doplnkový prípravok sa doporučuje použiť modelujúce masku na brucho.

Krém nie je vhodný pre používanie pri kuperóze alebo varikóze.

Balenie: 100 g. Kód: 30211.