Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Hrejivý kúpeľ na nohy

Hrejivý kúpeľ na nohy

Pri chrípke a nachladnutí

Popis:

Ide o vynikajúci preventívny a terapeutický prostriedok pri chrípke a prechladnutí. Príjemne zahrieva a stimuluje krvný obeh. Chráni pred plesňovými ochoreniami. reguluje tvorbu potu, odstraňuje zápach. Vyhladzuje a zmäkčuje pokožku.

Viac detailov

42302


Kontaktujte ma, keď bude produkt dostupný.

Účinok

Hrejivý kúpeľ na nohy Talasso zvyšuje imunitu, omladzuje organizmus, predchádza podchladeniu, odstraňuje zápaly a prvé príznaky nachladnutiaí, má predĺžený hrejivý účinok, reguluje krvný obeh, predchádza praskaniu a olupovaniu kože  chodidiel, pôsobí na  ich biologicky aktívne body a normalizuje činnosť celého organizmu. Silný celkovo posiľňujúci a imunostimulačný komplex, ktorého hojivý účinok je spojený s obsahom výtažku z Cnidium monnieri, vonných olejov a oleja z papriky. Hrejivý kúpeľ je nenahraditelný v zimnom období a v období medzisezóny.

Vhodná pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky.

Použitie

Sáčok č. 1 – liečebný kúpeľ na nohy. Rozpusťte soľ v teplej vode, pokiaľ nevznikne želatínová hmota. Kúpeľ nôh robte 10 - 15 minút (maximálne 20 minút). Potom prisypte sáčok č. 2.

Sáčok č. 2 – dezinfekčný prostriedok. Ponechajte nohy v roztoku ďalšíchch 5 - 10 minút. Potom naneste gél zo sáčku č. 3.

Sáčok č. 3 – hrejivý masážny gél. Vmasírujte do pokožky popri masážnych líniách.

Balenie: 24/38/10 g. Kód: 42302.