Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Maska – aktivátor rastu vlasov

Nasýtenie výživou, hydratácia vlasov

Popis:

Unikátne zloženie pomáha zvýšiť aktivitu vlasových folikulov, posilňuje korienky a urýchľuje rast vlasov, zlepšuje ich štruktúru a navracia vitalitu.

Viac detailov

Zákazník ktorý zakúpil tento tovar, si kúpil aj...

2 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Účinok

Maska – aktivátor v sebe spája najlepšie zkúsenosti tradičnej tibetskej medicíny a najnovšie biotechnológie. Má exkluzívne zložene, ktorého základ tvoria rastlínné proteíny zo siamského zázvoru, ženšenu a angeliky s katiónovými vlastnosťami. Vďaka  nim maska posilňuje štruktúru a vlasové korienky (je takmer trikrát účinnejšia ako bežné prípravky). Rýchlo preniká dovnútra vlasovej cibulky, aktívne látky obnovujú bielkovinovú štruktúru vlasov a napomáhajú ku zvýšeniu aktivity vlasových folikulov. V dôsledku toho dochádza k aktívnemu spevneniu vlasových korienkov, urýchľuje sa rast vlasov a zlepšuje sa vlasová štruktúra po celej dĺžke. Prípravok bohato vyživuje a hydratuje vlasovú pokožku, dodáva vlasom zdravý lesk.

Vhodný pre všetky typy vlasov bez ohľadu na vek.

Použitie

Naneste potrebné množstvo na čisté vlhké vlasy a rovnomerne rozotrite po celej  dĺžke. Nechajte pôsobiť 5 - 10 minút. Pre zvýšenie účinku premasírujte pokožku hlavy a/alebo zabaľte hlavu do teplého uteráku na 10 - 20 minút. Opláchnite masku vodou. Doporučuje sa používať v kombinácii s šampónom Bio Rehab (po) a tonikem Bio Rehab (pred).

Balenie: 250 g. Kód: 23402.