Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Tonikum - aktivátor rastu vlasov

Vitalita a krása Vašich vlasov

Popis:

AKtívne zložky prostriedku pôsobia priamo na vlasové folikuly, spôsobujp zastavenie vypadávania vlasov.

Viac detailov

2 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Účinok

Základom tonika - aktivátoru je extra bohatá zmes výťažkov z tibetských bylín získaná inovačnou metódou superkritickej extrakcie. Vďaka  tomu prípravok zachováva prospešné vlastnosti koncentrovaných účinných látok a zároveň úsporne dávkovanie pri  ich  použití.

Aktívne zloženie prípravku pôsobí priamo na vlasové folikuly a má komplexný účinok: zastavuje vypadávanie vlasov, stimuluje rast nových vlasov, normalizuje činnosť mazových žliaz, bohato vyživuje vlasy a obnovuje ich vitalitu a krásu. Pomáha odolávať negativnym vonkajším vplyvom. Výsledok dosiahnutý používaním tonika – aktivátora pretrváva dlhodobo. Prípravok je efektívny ako pri čiastočnej alopécii (plešatosti) tak aj pri úplnej strate vlasov.

Vhodný pre všetky typy vlasov bez ohľadu na vek.

Použitie

S pomocou vatového tampónu naneste tonikum na oblasť vypadávaniua vlasov a niekoľko minút ho vtierajte ku korienkom. Tento postup robte každý deň ráno a večer. Doporučená liečebná kúra je 30 dní. Maximálny výsledok dosiahnete použitím kombinácie tonika - aktivátoru BioRehab, šampónu a masky (pred tonikom) z rovnakej rady.

Balenie: 50 g. Kód: 23403.