Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Intenzívny komplex pre pokožku okolo očí

Dvojitá omladzujúca starostlivosť pre Vašu pleť

Popis:

Ultra mäkky základ masky, obsahujúci biologicky aktívne látky, zaisťuje regeneráciu, zvyšuje pevnosť a pružnosť pleti okolo očí. Oamžite odstraňuje opuchy a znižuje viditeľnosť vrások. Esenciálne oleje  z geranie, ruže a levandule posiľňujú a predlžujú účinky masky.

Viac detailov

Účinok

Dva nástroje v jednom: maska na očné okolie a fytoesencia. Maska na oblasť očí tvorí ultramäkký základ s biologicky aktívnym zložením. Zaisťuje regeneráciu, zvyšuje hustotu a pružnosť pokožky okolo očí. Obsahuje výťažok z angeliky, aloe, chryzantémy, morských rias. Prípravok okamžite odstraňuje opuchy, znižuje viditeľnosť vrások a tzv. „kohútích stôp“ pri očiach. Fytoesencie na báze  oleje z pelargónie, ruže a ľevandule podporuje pôsobenie masky a má dlhotrvajúcí účinok. Intenzívny komplex pre pokožku okolo očí vyhladzuje vrásky, odstraňuje opuchy a kruhy pod očami, zmierňuje známky únavy a podráždenie, hydratuje pokožku a dodáva jej žiarivý vzhľad .

Vhodný pre pokožku okolo očí od 35 rokov.

Použitie

Naneste masku na očistenú pokožku okolo očí na 15 - 20 minút, potom masku dajte dole. Opláchnite tvár vodou. Naneste na pokožku okolo očí malé množstvo fytoesencie. Doporučuje sa používať masku každý den po dobu 10 - 15 dní, potom 2 - 3 krát týždenne. Nepoužívajte na poškodenú, podráždenú alebo zapálenú pokožku.

V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne prepláchnite vodou.

Balenie: 100 ks. + 10 ml. Kód: 12106.