Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Volupta+ pre ženy

Lubrikačný gél Volupta+ pre zlepšenie sexuálneho zážitku.

Viac detailov

30 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Popis: 

Intímny gél Volupta+ má prírodné zloženie a pôsobí na prirodzené mechanizmy sexuálneho vzrušenia . Pôsobí, ako lubrikant a podporuje normálnu mikroflóru intímnych partií. Jeho pôsobenie je založené na aminokyseline L-arginin, vďaka ktorej sa v organizme spustí proces produkcie oxidu dusičitého, ktorý vyvoláva uvoľnenie hladkého svalstva v cievnych stenách, rozširuje cievy, zaisťuje intenzívny prítok krvi do pohlavných organov.

Volupta+ zvyšuje kvalitu pohlavného života a to nie len ženám pre ktoré bola špeciálne vytvorená, ale aj mužom. Základom sexuálneho vzrušenia u ženy aj muža je rovnaký mechanizmus – zvýši sa prítok krvi do pohlavných orgánov čo v tomto prípade zaisťuje oxid dusičitý. Preto sa produkt Volupta+ doporučuje nielen ženám, ale aj mužom pre zlepšenie sexuálneho zážitku.

Obsah:

  • L-arginin stimuluje produkciu oxidu dusičitého, čo spôsobuje silný príliv sexuálnej energie a zvyšuje pohlavné vzrušenie.
  • Kryštalický mentol stimuluje nervové zakončenia, prispieva k zlepšeniu prirodzenej lubrikácie a tiež zvyšuje vstrebávanie argininu.
  • Kyselina mliečna udržuje normálnu hladinu pH a rovnováhu intímnej mikroflóry.
  • Panthenol a allantoin hydratujú, zjemňujú sliznicu a zabraňujú vzniku podráždenia.

Použitie: Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku je gél vhodné aplikovať asi 5-10 minút pred samotným aktom. Stačí vytlačiť jeden „hrašok“ gélu (1 gram) na prst a aplikovať v oblasti klitorisu . Pokiaľ je nutné, gél je možné použiť opakovane a môžete ho používať aj spoločne s kondómom.

Volupta+ má prírodnú vôňu mentolu a chuťovo je neutrálna.

Balenie: 2ks x 5g /toto balenie vydrží 10 aplikácii/  Kód: 65301

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat