Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Bylinný čaj pre mužov s vrbovkou a maralím koreňom

Bylinný čaj blahodárne pôsobiaci na mužské zdravie.

Viac detailov

123917


Kontaktujte ma, keď bude produkt dostupný.

30 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Popis:

Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju majú priaznivý účinok na mužský organizmus. Prispievajú k normálnej funkcii močových ciest, podporujú normálnu funkciu prostaty, prispievjú k duševnej a fyzickej pohode. Rovnako podporujú imunitu, normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému a prispievajú k posilneniu celého organizmu.

Rastliny pre bylinné čaje rady "Dary Shambhaly" boli zozbierané na Altaji - v jednom z najčistejších miest na planéte. Z každého zrnka bylinného čaju tianDe je pri príprave získavané maximálne množstvo užitočných látok. Cenné vlastnosti altajských bylín zachováva inovatívne spracovanie surovín: vie sa, že vitamíny sú zničené pri zahriatí nad 70°C. Pri výrobe bylinných čajov tianDe je toto vylúčené. Byliny sú spracované za zníženého tlaku a pri optimálnej teplote, čo vyšuj stupeň extrakcie pri opakovanej príprave čaju (v  porovnaí s bylinnými čajmi, ktoré neboli takto ošetrené). Filtračné sáčky bylinného čaju sú uzavreté do trojvrstvého obalu, ktorý tvorí sáčok, krabička a fólia. To bezpečne uchováva vitamíny, makro a mikroprvky rastlín.

Použitie:

1 filtračný sáčok bylinného čaju zalejte 1 šálkou vriacej vody, ponechajte 10 - 15 minút vylúhovať. Odporúča sa piť po jedle 1 - 3 x denne.

Aktívne zložky:

Vrbovka úzkolistá: Prispieva k normálnej funkcii močových ciest, podporuje funciu prostaty, prispieva k duševnej pohode.

Maralí koreň ( Leuzea šuštivá): Podporuje imunitu a normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, napomáha zvyšovať duševnú a fyzickú kondíciu.

Ľubovník bodkovaný: Podporuje normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému,  žlčník a močové cesty. Napomáha k duševnej rovnováhe a pokojnému spánku. Udržuje zdravú pokožku.

Pŕhľava dvojdomá: Prispieva k normálnej čnnosti obličiek - podporuje vylučovanie vody z organizmu, podporuje funkciu prostaty a prirodzenú obranyschopnosť.

Šípová ruža: Plody ruže - to je mutivitamínový prostriedok, používaný pri celkovej vyčerpanosti, zvyšuje odolnosť organizu proti infekčným chorobám. Porporuje činnosť močového mechúra a bličiek. Prispieva k normálnej funkcii dýchacje sústavy, napomáha tráveniu a podporuje normálny stav kĺbov a pokožky.

Chmeľ obyčajný: Prispieva k upokojeniu a dobrému spánku. Normalizuje funkciu črevného traktu.

Rozmarín lekársky: Porporuje normálnu funkciu pečene a žlčníka, prispieva k obranyschopnosti a posilneiu organizmu.

 

Balenie: 30 filtračných sáčkov po 1,5 g   Kód: 123920