Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Pleťová voda po holení Man Inside

Pleťová voda po holení Man Inside

Ako správny muž nedáva prázdne sľuby a odvádza dobrú prácu.

Viac detailov

30 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Popis:

Voda po holení Man Inside vola vytvorená špeciálne pre mužskú pokožku. Zaujme každého predstaviteľa silného pohlavia, pretože rovnako ako pavý muž nedáva prázdne sľuby a odvádza poriadnu prácu. Voda ukľudňuje pokožku po holení a eliminuje podráždenie, pokžka tak zostáva svieža a čistá po celý deň.

Voda po holení Man Inside ukľudňuje tvár a krk po holení, účinne odstrán podráždenie, ku ktorému nevyhnutne dochádza počas holenia.

Ľahká, nevtieravá vôňa dodá sviežosť na celý deň. Vďaka účinným zložkám naviac pomáha zahojiť drobné ranky a prasklinky.

Zloženie:

Aktívne zložky:

  • Alantoín - upokojuje podráždenia, urýchľuje regeneráciu.
  • Pantenol - pomáha hojiť drobné poranenia, zjemňuje, hydratuje.

Alantoín - kryštalická látka, ktorá na pokožku pôsobí tým najpriaznivejším spôsobom. Alantoín bol najskôr získaný z embryonálnych buniek vtákov. Dnes sa získava prírodnou cestou aj biochemickú syntézou. Má celý rad vlastností, vďaka ktorým mu patrí nezameniteľné miesto v starostlivosti po holení. Účinne sa vyrovnáva s podráždením, zjemňuje, hydratuje a vyživuje pokožku. Urýchľuje regeneráciu pokožky, napomáha hojeniu jemných poranenie pri holení. Má antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti. Odstraňuje starú kožu. Napomáha pravidelnému obnovovaniu zrohovatenej vrstvy pokožky. Zabraňuje vzniku komedónov. Uzdravuje pokožku a chráni ju pred okolitými vplyvmi.

Pantenol - mnohí poznajú ako jeden z najlepších prípravkov na spáleniny. Medzi prostriedky na hojenie pokožky naozaj prakticky nemá konkurenciu! Pri kontakte s kožou sa pantenol premení na kyselinu pantoténovú. Tá je súčasťou všetkých tkanív nášho organizmu. Pri ich ničeniu a narušeniu celistvosti sa množstvo látky prudko znižuje. Pantenol kompenzuje jej nedostatok, aktívne stimuluje regeneráciu vrchných vrstiev pokožky. Delenie buniek sa urýchľuje a narušený povrch sa tak hojí oveľa rýchlejšie. Ak ste sa pri holení omylom poranili, pantenol rýchlo zahojí poranenia. Naviac má pantenol protizápalové, antibakteriálne a znecitlivujúce účinky.

Použitie:

Nanášajte na čistú a suchú pokožku ihneď po holení. 

Objem: 100 ml          Kód:10128