Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Obnovujúci balzam po holení

Proti podráždeniu a suchosti pleti

Popis:

Ukľudňuje pleť po holení, napomáha hojeniu drobných poranení pri holení, odstraňuje podráždenie pleti, predchádza zápalovosti.

Viac detailov

2 Ostatné výrobky v rovnakej kategórii:

Účinok

Obnovujúce balzam po holení účinne ukľudní pleť a zmierni podráždenie spôsobené holením.

Vhodný pre všetky typy pleti.

 

Aktívne zložky:

 Jojobový olej, glukozid kokosového oleja, gáfrový olej, výťažok z morských rias, sójový glycerid, xantanová guma, hydrolyzát pšeničného proteínu, hadí tuk, mandľový olej.

Popis:

Kozmetické prípravky pre mužov boli vytvorené na základe všestranného výskumu fyziologických zvláštností a potrieb mužskej pokožky. Svojou štruktúrou sa mužská pokožka prakticky nelíši od ženskej, len je pevnejšia. Hlavné rozdiely medzi mužskou a ženskou pleťou súvisia predovšetkým s odlišnosťami v hormonálnej sfére. Napríklad veľký obsah androgénov stimuluje činnosť mazových žliaz, čo vedie k častým zápalom mužskej pokožky. Zástupcovia silného pohlavia majú tiež viac potných žliaz.

Mužská koža je častejšie vystavovaná agresívnym faktorom vonkajšieho prostredia: pravidelné holenie, neustále poškodzovanie ochrannej bariéry kože, pôsobenie slnka (muži len veľmi málo používajú ochranné a tonálne krémy) vyvoláva podráždenie, olupovanie a suchosť kože. Napriek tomu, že je podkožná tuková vrstva u mužov silnejšia, má menej kolagénových vlákien. Preto sa vrásky objavujú neskôr, sú menej viditeľné, ale možno ich horšie korigovať.

Existuje ešte jeden rozdiel, a to, že muži netrpia celulitídou. Pri nesprávnej starostlivosti sa mužská pokožka stáva citlivejšou a zraniteľnejšou .Všetky tieto zvláštnosti boli zohľadnené pri vyvíjaní výrobkovej rady pre mužov.

Prípravky preto účinne vyživujú, zvláčňujú a hydratujú pokožku, obnovujú jej obranné funkcie, zmierňujú podráždenie a regulujú hydrolipidickú rovnováhu. Krémy vytvorené špeciálne pre mužov obsahujú látky pohlcujúce zvyšky nadbytočného kožného mazu a odstraňujú mastný lesk počas celého dňa.

Použitie

Po hojení naneste malé množstvo balzamu na tvár .

Balenie: 100 ml. Kód: 10122.