Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Hodvábna dokonalosť rúk K dispozícii sú 15 produkty.

 Hodvábna dokonalosť rúk
Základom sady prípravkov Hodvábna dokonalosť sú poznatky súčasnej medicíny a kozmetológie spojené s úspechmi na poli vedy a technológie. Vo výrobe produktov, ktoré sú súčasťou tejto sady boli použité iba zložky, ktoré sú pre pokožku rúk najcennejšie a najužitočnejšie. Nie je náhodou, že sada Hodvábna dokonalosť je doporučovaná ako prvý výrobok, ktorý by ste si mali kúpiť prvý - výsledok je viditeľný, hmatateľný a naviac k jeho dosiahnutiu stačí len pár minút.
Sada sa skladá z troch prípravkov, ktoré majú rôzny účinok, ale všetky dohromady dávajú úžasný výsledok: peelingový gél, jemný solný scrub a krém na ruky.
Prípravky tejto rady je treba používať po sebe.
Krok 1 - naneste peelingový gél. Jeho aktívnymi zložkami sú proteíny z hodvábu, výťažok z plodov citrusovníka, bergamontu, kolagén, nezameniteľné aminokyseliny. Účinné látky peelingového gélu dôkladne očistí pokožku, odstráni zrohovatené bunky a stiahne póry. Vrchné vrstvy pokožky sa vyhladzujú a obnovujú, zvyšuje sa elasticita a pružnosť kože. Peelingový gél pripravuje pokožku k ďalším procedúram.
Krok 2 - jemný soľný scrub. Aktívnymi zložkami tohoto prípravku sú kyselina citrónová, mastné kyseliny a glycerín. Umožňujú dodať pokožke potrebné vitamíny, minerálne lárky a stopové prvky, pokožka sa stáva hladkou a hebkou a zlepšuje sa prekrvenie.
Krok 3 - regeneračný krém na ruky. Jeho aktívnymi zložkami sú alantoín, glycerín, kozie mlieko, proteíny z hodvábu a hydrolyzovaný mliečny proteín. Účinné látky navracajú pokožke rúk potrebnú úroveň hydratácie, obnovujú štruktúru pokožky, zvyšujú jej pružnosť a jemnosť, zabraňujú vzniku prasklín.