Kategórie

Štatistika katalógu

  • Celkom produktov v našom obchode:
  • 205
  • Celkom kategórií v našom obchode:
  • 174

Starostlivosť o pokožku rúk a nôh K dispozícii sú 11 produkty.

 Starostlivosť o pokožku rúk a nôh
Krásne a pestované ruky so starostlivo spravenou manikúrou sú znakom elegancie a dobrého vkusu. A tiež mladosti. Práve podľa stavu pokožky rúk sa pozná skutočný vek ženy. Pokožke rúk je pritom treba venovať zvláštnu pozornosť, obsahuje totiž málo mazových žliaz, je tenká, zraniteľná a často trpí suchosťou. Ak sa jej nedostáva dostatok starostlivosti, starne rýchlejšie ako pokožka na ostatných častiach tela. Každý deň je vystavovaná rôznym zaťažkávajúcim skúškam.
Stačí sa len zamyslieť: približne 5 x denne sú ruky umývané mydlom, približne 20 x za mesiac čistia zeleninu, 150 krát za rok umývajú vlasy, 300 krát za rok je nimi potriasané, nalistujú okolo 1000 stránok za týždeň, asi 36 tisíckrát v živote umývajú a čistia riad. Pôsobením vody, čistiacich prostriedkov, vetra a slnka pokožka rúk vysychá a objavujú sa vrásky...
Ruky neodpúšťajú, že ich zanedbávame. Je nutné sa o ne neustále starať, a to každý deň bez ohľadu na náladu a vek.
K ochrane rúk sa doporučujú ochranné krémy a k šetrnej starostlivosti o ne je potrebné používať čistiace prípravky, omladzujúce, regeneračné, hydratačné a vyživujúce krémy.
Prípravky starostlivosti o pokožku rúk a nôh od firmy TianDe zaisťujú komplexnú a systematickú starostlivosť. Základom prípravkov sú prírodné ingrediencie majúce vysokú schopnosť prenikať do pokožky. Patria medzi ne rastlinné výťažky z aloe, ling zhi, jojobový a olivový olej. V mnohých kozmetických produktoch sa používa výťažok z perál, ovčieho mlieka, hydrolyzát mliečnych proteínov, výťažok z placenty, hadí tuk.
Pravidelné a cielené používanie kozmetických prípravkov starostlivosti o pokožku rúk a nôh umožňuje podstatne zvýšiť činnosť kožných buniek, aktivovať výmenné a regeneračné procesy a tým udržať mladosť a vitalitu pokožky na bunkovej úrovni.